Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Méréstechnikai operátor

Mi a GE-nél minden nap arra törekszünk, hogy jobbá tegyük a világot. Kollégáinkkal közösen építjük a jövőt és csapatunkba olyan szakembereket keresünk, akik számára fontos, hogy maradandót alkossanak, akik nem csak egy állást, de karriert keresnek. Világ színvonalú képzési rendszerünk segítségével a legfontosabb erőforrásunkba, a kollégáinkba is nagyon sokat fektetünk, hogy saját innovatív ötleteiket megvalósítsák, és személyes, valamint szakmai fejlődésüket biztosítani tudjuk.
125 éves működésünk során sok eredménnyel büszkélkedhetünk, de hisszük, hogy a megfelelő szakemberekkel még többre lehetünk képesek.

Munkavégzés helye: 2112 Veresegyház, Kisrét utca 1.
A vállalat fő profilja: ipari gázturbina alkatrészek gyártása

Főbb feladatok, munkák:

  • A folyamatok során létrehozott félkész termékek, késztermékek méreteinek és funkcióinak ellenőrzése és dokumentálása,
  • A gyártási/ javítási technológiához szükséges készülékeket és berendezéseket használja és üzemelteti,
  • Elvégzi a berendezés kezelői karbantartását és felülvizsgálatát,
  • Használja a szükséges mérőeszközöket és figyelemmel kíséri hitelességüket,
  • Segít az újonnan belépő vagy területre átlépő kollégák betanításában,

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány vagy szakközépiskolai végzettség,
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek

    Készségek:
  • Éleslátás és jó olvasási készség

    Kompetenciák:
  • Csapatjátékos beállítottság
  • Precizitás, önálló munkavégzési képesség
  • Biztonságos és minőségi munkavégzésre való elkötelezettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat,
  • Műszaki gondolkodás,

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatások, bejelentett munkaviszony,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet Veresegyház zöldövezetében,
  • Kedvezményes étkeztetés helyben (étterem, büfé),
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Vállalati buszok a műszakos munkarendhez igazodva,
  • Sportolási lehetőség: fitness, sportpálya,
  • 24 órás orvosi szolgálat a telephelyen.

Munkavégzés helye:

Veresegyház, 2112 Kisrét utca 1.

További részletekért keressen fel minket a következő elérhetőségek egyikén, illetve küldje el nekünk önéletrajzát:

T + 36 80 880 075 M + 36 70 436 9813

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: GE Power>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Méréstechnikai operátor
  • Rövid pozíció név: Méréstechnikai operátor
  • Hirdető cég: GE Power
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Veresegyház
  • Feladatok: A folyamatok során létrehozott félkész termékek, késztermékek méreteinek és funkcióinak ellenőrzése és dokumentálása, A gyártási/ javítási technológiához szükséges készülékeket és berendezéseket használja és üzemelteti, Elvégzi a berendezés kezelői karbantartását és felülvizsgálatát, Használja a szükséges mérőeszközöket és figyelemmel kíséri hitelességüket, Segít az újonnan belépő vagy területre átlépő kollégák betanításában,
  • Elvárások: Érettségi bizonyítvány vagy szakközépiskolai végzettség, Alapfokú számítástechnikai ismeretekKészségek: Éleslátás és jó olvasási készségKompetenciák: Csapatjátékos beállítottság Precizitás, önálló munkavégzési képesség Biztonságos és minőségi munkavégzésre való elkötelezettség
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.11