Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az MR PLAN Group professzionális mérnöki szolgáltatásokkal és tanácsadással támogatja a hazai és internacionális vállalatokat a KKV és az ipari szektorban. Kiemelt célunk az értékteremtés vevőink számára, a folyamatok és az infrastruktúra optimalizálásával a jobb teljesítmények és magasabb termékminőség elérésével. Elsősorban az autóipar, a repülő- és űripar, valamint a gépgyártás számára nyújtunk szolgáltatást. Jelenleg 250 Engineering-Experts munkatársat foglalkoztatunk.

Csapatunk új tagját keressük a következő munkakörbe:

Méréstechnikai munkatárs

Feladatok:

  • Hegesztett és szerelt autóalkatrészek méréstervezése CAD modell alapján
  • Mérési pontok létrehozása különböző előírások alapján
  • Mérési tervek dokumentálása
  • Mérési jegyzőkönyv létrehozása
  • Mérési eredmények prezentálható formába történő elkészítése, kiértékelése

Elvárások:

  • Műszaki technikusi végzettség, előny mérnöki végzettség
  • Tárgyalóképes angol aktív nyelvtudás, előny: német vagy spanyol nyelvismeret
  • Autóipari gyártónál/beszállítónál, ill. minőségbiztosítás és méréstechnika területén szerzett tapasztalat
  • 3D CAD tervező szoftverek ismerete, előnyt jelent: Siemens NX
  • Kommunikatív, proaktív személyiség
  • Határozott fellépés, nagyfokú precizitás, önállóság, analitikus látásmód

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatási rendszer
  • Változatos, kihívásokkal teli projektmunkák
  • Dinamikus szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Multinacionális háttér

Állás, munka területei:

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Gyártás technikus
  • Termékfejlesztés, tervezés

Munkavégzés helye:

Kecskemét vagy Mexikó

Jelentkezem gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar és idegen nyelvű önéletrajzát!

Beijing / Berlin / Bremen / Donauwörth / Kecskemét / München / Stuttgart / Shanghai

mrplan-group.com

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: MR PLAN Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Méréstechnikai munkatárs
  • Rövid pozíció név: Méréstechnikai munkatárs
  • Hirdető cég: MR PLAN Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Külföld, Bács-Kiskun megye
  • Feladatok: Hegesztett és szerelt autóalkatrészek méréstervezése CAD modell alapján Mérési pontok létrehozása különböző előírások alapján Mérési tervek dokumentálása Mérési jegyzőkönyv létrehozása Mérési eredmények prezentálható formába történő elkészítése, kiértékelése
  • Elvárások: Műszaki technikusi végzettség, előny mérnöki végzettség Tárgyalóképes angol aktív nyelvtudás, előny: német vagy spanyol nyelvismeret Autóipari gyártónál/beszállítónál, ill. minőségbiztosítás és méréstechnika területén szerzett tapasztalat 3D CAD tervező szoftverek ismerete, előnyt jelent: Siemens NX Kommunikatív, proaktív személyiség Határozott fellépés, nagyfokú precizitás, önállóság, analitikus látásmód
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.04.20