A növekvő feladatok sikeres teljesítéséhez TIER 1 nemzetközi autóipari gyártó partnereink számára munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Méréstechnikai tapasztalattal rendelkező mérnököket.

Feladatok:

  • 3D-s rajzolvasás, térbeli ismeret
  • 3D-s koordináta mérőgép, használata ismerete
  • Komplex geometriai összefüggések értelmezése
  • CAD programok használata, ismerete (Siemens NX – előnyt jelent)
  • SPC statisztikai kiértékelése, imerete
  • Programozási ismeret (visualBasic) makrok készítése – elönyt jelent
  • Vevői kapcsolattartás

Kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség multinacionális autóipari vállalatcsoportnál
  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag: autó, cafeteria, laptop, telefon
  • Home office lehetőség
  • Változatos projektek
  • Kihívásokkal teli feladatok
  • Jelentős tapasztalatszerzés, fejlődési lehetőség
  • Gyors előrelépési lehetőség
  • Folyamatos belső képzések

Elvárás:

  • Gépészmérnöki , autóipari mérnöki végzettség vagy hasonló
  • Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Angol tárgyalóképes és német tárgyalóképes nyelvtudás írásban és szóban
  • Autóipari tapasztalat
  • Minőségbiztosítási rendszerek ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.