Az AVL a világ legnagyobb hibrid, belsőégésű, valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével, szimulációjával és tesztelésével foglalkozó, független vállalatcsoportja. Nálunk nem csak személyautók, hanem kamionok, vagy bármilyen nagymotor fejlesztésében is szerezhetsz tapasztalatot.

Szeretnél a motorfejlesztési tesztek kulcsembere lenni? A legmagasabb szakmai elvárásoktól sem riadsz vissza? Lojális vagy és hosszú távon gondolkodsz?

Csatlakozz az AVL magyarországi fejlesztő csapatához!

Méréskiértékelő mérnök – jármű hajtáslánc tesztelés

Budapest, XI. kerület

Feladatok:

  • Az tesztpadi automata mérőrendszer eredményeinek plauzibilitásvizsgálata
  • Kapcsolattartás a fejlesztőmérnökökkel és a tesztpadi operátorokkal
  • A tesztpadot üzemeltető osztály támogatása a hibakeresésben
  • Szabványok definiálása és karbantartása az érvényben lévő előírásoknak megfelelően
  • Hatósági minősítési tesztek előkészítése, támogatása, kapcsolattartás a QM-el
  • HW-és SW-beüzemelések jóváhagyása

Ha mindehhez:

  • Van már járműmérnöki, minőségbiztosítási mérnöki, vagy hasonló végzettséged
  • Magabiztosan kommunikálsz angolul szóban és írásban,
  • Ismered a járműveket, hajtásláncokat és ezek tesztkörnyezetét,
  • Alapszintű programozási ismeretekkel rendelkezel
  • Precízen és lelkiismeretesen végzed a munkádat
  • Nem érzed elveszettnek magad, ha önállóan kell munkát végezned
  • Szívesen vennél részt néhány hetes külföldi tréningen

    akkor jó eséllyel pályázhatsz!

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok, készségfejlesztő- és szakmai tréningek
  • Magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás, gyümölcsnap
  • AVL CAFI készpénzes juttatás
  • Legmodernebb technológiák, nemzetközi projektek, utazási lehetőség
  • Céges rendezvények: AVL nap, egészséghónap, karácsonyi buli, céges kvíz estek

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, kattints a JELENTKEZEM gombra.

A karrieroldalunkra érkezel, ahol az APPLY gombbal pályázhatsz és utána végezd el a kb. 10 mp-es regisztrációs folyamatot és a CV feltöltést.

Hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot