Mérési Központ műszaki mérnök- Győr (határozott időre)

Feladatok:

  • Az E.ON területén lévő ipari nagyfogyasztók villamos-energia elszámálásának biztosítása, a mérési -adatgyűjtő -adatfeldolgozó, -adatpublikáció rendszerek üzemeltetése, működésük felügyelete.
  • Mérési Központ folyamatainak ismerete, monitorozása, fejlesztése.
  • Méréstechnológiai feladatokban közreműködés.
  • SMART technológiák bevonása, alkalmazása.
  • Energia-elszámolási szabályok validálása, értékelése.
  • Kapcsolattartás a MAVIR Rendszerirányitóval.
  • Kereskedelmi partnerek portfóliójának karbantartása, egyeztetés az energia managerekkel.
  • Kollégák munkájának segítése, belső tudásmegosztás támogatása.
  • Otthoni munkavégzés ügyeleti rendben.

Elvárások:

  • Felsőfokú (egyetem, főiskola) műszaki vagy gazdasági végzettség.
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat.
  • MS Office (Excel, Word) magabiztos használata.
  • Műszaki gondolkodásmód, számítástechnikai affinitás
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban.
  • Jó probléma megoldó képesség.
  • Folyamatközpontú, komplex látásmód.
  • Pontosság, határidő tartás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány.
  • Méréstechnikai ismeretek.
  • Kommunikációtechnológiai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Kollégáinkban hosszútávon gondolkodunk, ezért 15%-os fix bérjuttatást biztosítunk- az alapbéren felül.
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk.
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható versenyképes cafeteria keretet biztosítunk (SZÉP kártya; készpénz; egészség- és nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás; lakáscélú támogatás).
  • Az öngondoskodást önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással támogatjuk.

Rólunk:

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

    Az E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. Az 1951-ben győri székhellyel alapított Észak-dunántúli Áramszolgáltató Vállalat Nyugat-Magyarország területének jelentős részét látja el villamos energiával. A társaság legfontosabb feladati közé tartozik az üzemirányítás, a hálózat fejlesztése, karbantartása, a regionális ügyfélkapcsolatok ápolása, valamint a mérési feladatok, leolvasások, ellenőrzések elvégezése.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.