Pi dental Fogászati Gyártó Kft.

Menedzser asszisztens

    Budapest zuglói kisvállalkozás keres könyvelési, adminisztrációs menedzserasszisztensi munkára közép vagy felsőfokú végzettséggel rendelkező munkatársat, esetleg végzett könyvelőt.

    Feladatai:

    • Könyvelés munkáját segíteni adattrögzítés,
    • Bejövő számlák kezelése,
    • A cég működésével kapcsolatban felmerülő ügyek intézése hivatalos szerveknél (Pl. NAV,

      Rendőrség, autópályadíj energia szolgáltatók, posta)

    • Hivatali ügyek intézése (pl. önkormányzatnál, bankoknál)
    • A cégvezetés hivatali munkájának adminisztratív segítése
    • Szabadságok nyomon követése
    • Helyiségek bérlőivel kapcsolatos ügyintézés
    • Reprezentációval kapcsolatos feladatok intézése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Legalább középfokú végzettség, csapatszellem, kreativitás, jó kommunikációs készség. Számítógép felhasználó szintű ismerete.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Idegennyelv ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:

    Törvényes bejelentett munkahely, családias légkör, megfelelő jövedelem.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1141 Budapest, Szugló utca 83.

Kizárólag Önéletrajz.

Ne küldjön motivációs levelet.