MindentMent (MINDENTMENT KFT.)
  • Gyere és dolgozz egy olyan helyen, ami boldoggá tesz!

    Ha szeretnél egy fiatalos, jó csapatban dolgozni, ahol sok fejlődési, képzési lehetőség és karrier vár, akkor csatlakozz hozzánk. A MindentMent Magyarország piacvezető fogászati klinika hálózata. Folyamatosan bővülünk, ezért keresünk egy menedzser asszisztenst, aki támogatja a vezetők munkáját.

    Ha ilyen munkahelyet szeretnél, ne hagyd ki a lehetőséget, jelentkezz most fényképes önéletrajz csatolásával!

    „Nem a siker a boldogság kulcsa. A boldogság a siker kulcsa.”
    Albert Schweitzer

  • Munkatársat keresünk

    Menedzser asszisztens

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      - Operatív igazgató és középvezetők munkájának támogatása

      - Projektek koordinálása

      - Statisztikák készítése - Excel

      - Dentálhigiénikusokkal, fogászati asszisztensekkel és páciens koordinátorokkal való kapcsolattartás

      - Adminisztratív feladatok ellátása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - Felsőfokú végzettség

      - Kiváló számítógépes ismeretek (Word, Excel)

      - Segítőkészség

      - Pozitív személyiség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - Tárgyalóképes angol nyelvtudás

      - Asszisztensi pozícióban szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

      1. Versenyképes fizetést
      2. Juttatásokat pl.: ingyenes balatonfüredi nyaralási lehetőséget, ingyenes fogászati kezelést, szabadidős programokat
      3. Segítőkész kedves, pozitív csapatot és inspiráló munkakörnyezetet
      4. Képzési, fejlődési, karrier lehetőséget a cégcsoporton belül
      5. Modern technológiák alkalmazását
      6. Megbecsülést és egy olyan munkát, ami örömet okoz majd neked
      7. Professzionális menedzsmentet
      8. Nyugodt légkört, ahol jól érzed magad és boldog lehetsz
      9. Stabil vállalati hátteret
      10. Izgalmas feladatokat, kihívásokat
      11. Az értékteremtés élményét – elégedett páciensek tömegét,… sikereket

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Szakmai asszisztens
    • Személyi asszisztens
    • Titkárnő, Titkár
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1051 Budapest

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek

    Fényképes önéletrajz

    Új adatkezelési rendelkezések!

    Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató, melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció, valamint a bankkártyás fizetéssel összefüggő adattovábbítás adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.