CAVIAR PALACE FARM Bt.

Caviar Palace Farm Bt egy családias legkörnyezetben működő cég, ami évekről évekre bővíti a csapatát

Bővülő csapatunkba

Menedzser asszisztens (értékesítési terület)

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    1. Új üzleti partnerek felkutatása
    2. Közvetlen termékértékesítés, terméknépszerűsítés
    3. Kapcsolattartás a vevőkkel és a potenciális vevőkkel
    4. Piaci információk begyűjtése, elemzése
    5. Napi jelentések a közvetlen felettes felé

Az álláshoz tartozó elvárások:

    1. Orosz, magyar, angol nyelvtudás - magabiztos szóbeli kommunikáció
    2. Önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
    3. B kategóriás jogosítvány
    4. Számítógép középszíntű felhasználói ismerete (Word, Excel, Internet)
    5. Határozott és magabiztos személyiség
    6. Jó kommunikációs készség, vevőorientáltság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Bármelyik munkatárs helyesítési tudása, képessége, akarata.

Amit kínálunk:

    Érdekes munkakört kínálunk, Nemzetközi kiállításokkal, ahol lehetőség nyílik megmutatni a szakmai professziónalízmust.

    Versenyképes jövedelem.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Orosz - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Kén utca 6.