Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Agro Services & Solutions Kft. (AGRO SERVICES & SOLUTIONS KFT.)

Cégünk 2012-ben alakult. A mezőgazdaság területén végez nemzetközi szolgáltatásokat. Tevékenységünk bővítése érdekében keresünk új munkatársakat. Ha bármelyik feladat ellátására alkalmasnak érzed magad nyugodtan küldd el a jelentkezésedet!

Menedzser-asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

    • Ügyvezető napi munkájának támogatásaK
    • ülföldi partnereinkkel kapcsolattartás telefonon és e-mailben
    • Adatrögzítések, adatbázis építésében való aktív részvétel
    • Összehasonlítások, kimutatások, dokumentációk, státuszriportok, sablonok, elemzések készítése
    • Estleg programozási C# (C Sharp), XAML nyelv. WPF és/vagy UWP-ben való jártasság

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
    • MS Office programokat (Outlook, Word, PowerPoint, Excel) magabiztos ismerete
    • Rugalmasság, precizitás, önálló munkavégzés és személyes hatékonysá
    • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • Hosszú távú munkalehetőség
    • Versenyképes jövedelem
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Jó hangulatú csapat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Egyéb juttatások:

mobiltelefon,cafeteria

Angol nyelvű fényképes önéletrajz.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Menedzser-asszisztens
  • Rövid pozíció név: Menedzser-asszisztens
  • Hirdető cég: Agro Services & Solutions Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Székesfehérvár
  • Feladatok: Ügyvezető napi munkájának támogatásaK ülföldi partnereinkkel kapcsolattartás telefonon és e-mailben Adatrögzítések, adatbázis építésében való aktív részvétel Összehasonlítások, kimutatások, dokumentációk, státuszriportok, sablonok, elemzések készítése Estleg programozási C# (C Sharp), XAML nyelv. WPF és/vagy UWP-ben való jártasság
  • Elvárások: Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban MS Office programokat (Outlook, Word, PowerPoint, Excel) magabiztos ismerete Rugalmasság, precizitás, önálló munkavégzés és személyes hatékonysá Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Egyéb juttatások: mobiltelefon cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-12-05
Állás, munka még: Agro Services & Solutions Kft.>