Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
NEPÁL-BAU Kft.
A cég működése – olajfogók, folyókák, betontárazók kereskedelmével kezdődött, majd kiegészült – az azóta is a cég fő profilját adó – közmű építéssel és átemelő aknák komplett kivitelezésével, valamint felújításával.
Cégem folyamatosan jelen van – főként – kelet-magyarországi települések közmű hálózat fejlesztésében, amelyben megbízható és tőkeerős társ.
A Nepál-Bau Kft. tevékenységei:
  • víz-, szennyvíz-, csapadékvíz-, gázhálózat kiépítése
  • új csapadék- és szennyvízátemelő aknák komplex kivitelezése, régi felújítása
  • szennyvíztisztító- és ivóvíz telepek komplex kivitelezése, felújítása
  • víztározók építése
  • út-, parkolóépítési munkák
  • ipari magasépítészeti munkák

Jelenleg hét brigáddal és 7 fő irodai munkatárssal dolgozunk, amelyet a műszaki kollégák és a titkárság tesz ki. Saját tulajdonú földmunkagépek, teherautók segítik a szakértő csapatunk munkáját.

Jelenleg

Mélyépítési műszaki előkészítő

pozícióba keresünk kollégát.

feladatok:

  • pályázati anyagok összeállítása
  • elnyert munkák műszaki feldolgozása, árajánlat, ütemtervek készítése, egyeztetése
  • alvállalkozók, beszállítók tendereztetése
  • helyszíni kooperációkon való részvétel
  • kapcsolattartás a megrendelővel, alvállalkozókkal
  • szerződések előkészítése
  • anyagrendelések lebonyolítása
  • átadási dokumentációk összeállításában való részvétel

Szükséges tapasztalat:

  • Legalább középfokú építész vagy mélyépítési végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 3-5 év tapasztalat
  • Széleskörű informatikai ismeretek (MS Office)
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzésre alkalmas személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • jogosítvány B kat.
  • Kivitelezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • Végzettség és tapasztalat alapján akár 300 000 Ft. nettó fizetés
  • azonnali munkakezdés
  • stabil, hosszú távú munkahely
  • fejlődési, tanulási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Mélyépítési műszaki előkészítő
  • Hirdető cég: NEPÁL-BAU Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: pályázati anyagok összeállítása elnyert munkák műszaki feldolgozása, árajánlat, ütemtervek készítése, egyeztetése alvállalkozók, beszállítók tendereztetése helyszíni kooperációkon való részvétel kapcsolattartás a megrendelővel, alvállalkozókkal szerződések előkészítése anyagrendelések lebonyolítása átadási dokumentációk összeállításában való részvétel
  • Elvárások: Legalább középfokú építész vagy mélyépítési végzettség Hasonló munkakörben szerzett 3-5 év tapasztalat Széleskörű informatikai ismeretek (MS Office) Kiváló problémamegoldó készség Jó kommunikációs képesség Önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-07-19
  • Lejárati dátum: 2018-08-02
Állás, munka még: NEPÁL-BAU Kft.>