Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Budapest II. kerületi Polgármesteri Hivatal pályázatot hirdet az Műszaki Osztály

mélyépítési beruházási ügyintéző

munkakör betöltésére, melyre Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

    A közszolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű, 6 hónap próbaidő kikötésével.

Pályázati feltételek:

  • magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet,

Végzettség:

  • műszaki területen szerzett felsőfokú szakirányú végzettség

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

    Közreműködés a Képviselő-testületi és Bizottsági előterjesztéseinek és döntés előkészítési anyagainak összeállításában
    A Budapest Főváros II. kerületi Önkormányzat illetékességi területén a mélyépítési beruházási munkákkal kapcsolatos feladatok előkészítése, azokban való közreműködés
    Az Önkormányzat által benyújtandó pályázatok benyújtásában való közreműködés
    Egyeztetések a Főpolgármesteri Hivatallal és a közműszolgáltatókkal a beruházásokat érintő ügyekben
    Közreműködés az építési engedélyek beszerzésében, közbeszerzési eljárás lebonyolításában, a szerződések összeállításában
    Munkaterület átadás, kivitelezés ellenőrzése, a résztvevők munkájának koordinálása, számlák kezelése, műszaki átadás-átvételi és használatbavételi eljárások lebonyolítása, használatbavételi engedélyek megkérése
    A folyamatban lévő mélyépítési beruházások esetén a lakossággal való kapcsolattartás, műszaki tájékoztatás
    A létesítmények használatbavétele utána a garanciális és szavatossági ügyek intézése
    Jelentések és tájékoztatók készítése belső és külső szervezetek részére.

Elvárásaink:

  • Microsoft Office irodai alkalmazások magabiztos felhasználói szintű alkalmazása
  • jó munkabírás
  • csapatmunka
  • önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • szervezőkészség
  • jó problémamegoldó képesség.

A pályázat részeként benyújtandó iratok:

    • A 45/2012. (III.20.) Korm. rendelet 1. számú mellékletében meghatározott adattartalmú önéletrajz.
    • Iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okirat(ok) másolata.
    Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselők jogállásáról szóló 2011. évi CXCIX. törvény, valamint a helyi Közszolgálati Szabályzat rendelkezései az irányadók.

    A munkakezdés: azonnal.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Műszaki ellenőr
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1027 Frankel Leó út 5.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Mélyépítési beruházási ügyintéző
  • Rövid pozíció név: Mélyépítési beruházási ügyintéző
  • Hirdető cég: BUDAPEST II. KERÜLETI POLGÁRMESTERI HIVATAL
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: II. kerület
  • Elvárások: Microsoft Office irodai alkalmazások magabiztos felhasználói szintű alkalmazása jó munkabírás csapatmunka önálló, precíz, pontos munkavégzés szervezőkészség jó problémamegoldó képesség.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-17