METEOR CEE Kft.
Munkatársat keresünk

Megváltozott munkaképességű Takarító

pozícióba.
A Meteor CEE Kft. autófelszerelési és autóápolási cikkek, illetve licenszes játékok, licenszes kozmetikai és háztartási termékek értékesítésével foglalkozó, több évtizedes múlttal rendelkező vállalat.
Bővülő csapatunkba min. 50%-ban megváltozott munkaképességű munkavállalót keresünk takarítói munkakör betöltésére.

Főbb feladatok, munkák:

-Irodák, közlekedők és vizes blokkok takarítása
-Raktári takarítás gyalogkíséretű takarító géppel

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Min. 50%-ban megváltozott munkaképesség
- Pontos, precíz munkavégzés
- Terhelhető, megbízható személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- K
örnyékbeli lakhely (munkavégzés helye: Tárnok és Budaörs)

Amit kínálunk:

- Megfelelő bérezés
- 1 műszakban való munkavégzés
- Fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör
- Telephelyeink közötti közlekedést biztosítjuk

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2461 Tárnok

Fényképes önéletrajzát kérjük küldje a hirdetésben rögzített e-mail címre.
Kérjük, hogy az e-mailben jelezze a megpályázott állás megnevezését!