''HÁDA-1'' Kft. (HÁDA-1 KFT.)

Megváltozott munkaképességű eladó (Debrecen)

Főbb feladatok, munkák:

    – A vásárlók köszöntése, fogadása, kiszolgálása
    – Eladótér felügyelete, rendben tartása
    – Áru-előkészítés, árufeltöltés
    – Takarítási feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    – kiváló kapcsolatteremtő képesség
    Jó állóképesség, mert minden feladat az üzletben álló munka
    – kedves és vevőorientált hozzáállás
    – igazi csapatjátékos szemlélet
    – megbízhatóság és felelősségtudat.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    – Szakképesítés nem elvárás, hasonló területen szerzett tapasztalat előny!

    EGYÉB INFORMÁCIÓ

    Hol fogsz dolgozni? Debrecen, Malom Park (4027 Debrecen, Füredi út 27.)
    Mikor? Heti 20 órás munkavégzéssel az alábbi nyitva tartási időben: Hétfőtől szombatig: 8.00-19.00, vasárnap: 8.00-14.00 (napi 4 órás munkavégzés délelőtti vagy délutáni műszak beosztásban az üzlet nyitva tartási idején belül)

Amit kínálunk:

    – Első naptól kezdve bejelentett munkát kínálunk!
    – Havi fix beosztást készítünk a munkatársaink számára!
    – Biztos munkahelyet kínálunk egy stabil, fejlődő magyar cégnél!
    – És számos egyéb juttatás (forgalmi bónusz, vásárlási kedvezmény)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

4027 Debrecen, Füredi út 27.

Havi nettó fizetési keret:

74 700 HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér

A " jelentkezem" gombra kattintás után kérem, csatolja önéletrajzát!