CRITERION Készpénzlogisztikai Kft.

Megváltozott munkaképességű adminisztrátor

munkatársat keres, részmunkaidőben
(Debrecen)

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • adatrögzítés
  • bejövő hívások fogadása
  • napi posta kezelése

TÉGED KERESÜNK HA MEGFELELSZ AZ ALÁBBI FELTÉTELEKNEK:

  • MS Office programokat jól ismered
  • pontos, precíz vagy
  • feddhetetlen az előéleted

ELŐNYT JELENT

  • ha dolgoztál már hasonló munkakörben, vagy ha nyitott vagy új ismeretek elsajátítására

MUNKAIDŐ:

  • hétfőtől-péntekig (6 órában)

AMIÉRT ÉRDEMES A CRITERION-NÁL DOLGOZNI:

  • könnyen megtanulható, felelősségteljes munkát végezhetsz
  • teljes bejelentett munkabért kapsz
  • segítünk abban, hogy egy jó közösség tagja lehess
  • kiszabadítunk a napi mókuskerékből ingyenes belépőinkkel, céges rendezvényeinkkel, juttatási csomagokkal

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Megváltozott munkaképességű

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, bér igény megjelölésével, munkakör feltüntetésével a "Jelentkezem" gombon keresztül várjuk.