Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Megrendelés ügyintéző német nyelvtudással (Debrecen)

Mi lenne a Te feladatod?

  • A T-Systems ügyfeleinél a már korábban kiépített hálózati kapcsolatok módosításainak kezelése, optimalizálása.
  • Komplex rendelések illetve folyamatok indítása, vezérlése és követése, dokumentálása, kapcsolattartás németországi viszonylatban.
  • Részletek tisztázása és folyamatos problémamegoldás.
  • Kapcsolattartás német csoportokkal, technikusokkal
  • Projekt alapú, nem technikai jellegű, szervezői munkakör.

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Felsőfokú német nyelvtudás (C1-es szint)
  • Legalább középszintű végzettség (előny: egyetemi/főiskolai végzettség)
  • Tanulásra való hajlandóság IT telekommunikációs területen
  • Csapatjátékos attitűd, precizitás, kiváló kommunikációs készség
  • Előny: nemzetközi munkatapasztalat,
  • hálózatok ismerete (pl. Cisco eszközök),
  • informatikai előélet (pl. ITIL ismerete).

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Munkavégzés helye:

Debrecen

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Megrendelés ügyintéző német nyelvtudással (Debrecen)
  • Hirdető cég: IT Services Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: A T-Systems ügyfeleinél a már korábban kiépített hálózati kapcsolatok módosításainak kezelése, optimalizálása. Komplex rendelések illetve folyamatok indítása, vezérlése és követése, dokumentálása, kapcsolattartás németországi viszonylatban. Részletek tisztázása és folyamatos problémamegoldás. Kapcsolattartás német csoportokkal, technikusokkal Projekt alapú, nem technikai jellegű, szervezői munkakör.
  • Elvárások: Felsőfokú német nyelvtudás (C1-es szint) Legalább középszintű végzettség (előny: egyetemi/főiskolai végzettség) Tanulásra való hajlandóság IT telekommunikációs területen Csapatjátékos attitűd, precizitás, kiváló kommunikációs készség Előny: nemzetközi munkatapasztalat, hálózatok ismerete (pl. Cisco eszközök), informatikai előélet (pl. ITIL ismerete).
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2018-01-19
Állás, munka még: IT Services Hungary Kft.>