Magabiztosan beszélsz Angolul? Rendelkezel Műszaki affinitással? Szeretnéd a képességeidet egy multinacionális gyártó környezetben kamatoztatni?

Ha a válaszod igen,akkor jelentkezz a pozícióra és megbeszéljük a részleteket!

Megrendelés és reklamációkezelő munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Vevői reklamációk rögzítése, feldolgozása vállalatirányítási rendszerben
  • Megrendelések rögzítése, feldolgozása vállalatirányítási rendszerben
  • Reklamációk kezelése, kivizsgálása a társosztályok bevonásával
  • Napi szintű kapcsolattartás külföldi vevőkkel, partnerekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztos ANGOL nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Műszaki affinitás, háttér
  • Határozott fellépés
  • Ügyfélközpontúság
  • Külföldi betanulás
Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Fiatalos munkahelyi légkör
  • Egészségügyi szolgáltatások
  • Étkezési lehetőség
  • Bejárás támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza