Postaautó Duna zrt.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Megfelelési tanácsadó

Főbb feladatok, munkák:

  • annak elősegítése, hogy a Társaság megfeleljen a tevékenységére és működésére vonatkozó jogszabályokban foglaltaknak és a szabályzatai összhangban legyenek a jogszabályi rendelkezésekkel;
  • azon intézkedések és eljárások érvényesülésének folyamatos nyomon követése és rendszeres ellenőrzése, amelyek célja az irányadó jogszabályoktól való eltérések feltárása;
  • a Társaság által végzett tevékenység jogszabályoknak, a Társaság célkitűzéseinek, belső szabályzatainak, értékeinek és elveinek, továbbá a tevékenységi körére vonatkozó szakmai standardoknak való megfelelés nyomon követése;
  • a feltárt hiányosságok megszüntetése és a kockázatok csökkentése érdekében javaslattétel, folyamatos nyomon követés és rendszeres ellenőrzése;
  • a belső kontrollrendszer vonatkozásában a kontrollkörnyezet kialakításának és az integrált kockázatkezelésnek a kialakítása, koordinációja, és folyamatos után követése;
  • a Társaság működésével összefüggő integritást sértő, korrupciós és visszaélésgyanús eseményekre vagy kockázatokra vonatkozó bejelentések fogadásával és kivizsgálásával kapcsolatos feladatok ellátása;
  • a jogszabályoknak történő szervezeti megfeleléssel kapcsolatos intézkedések vonatkozásában támogatás, tanácsadás;
  • a megfelelésért felelős a tevékenységének dokumentálása, időszakos jelentések elkészítése;
  • aktív részvétel a rábízott projektek, munkafolyamatok lebonyolításában, kapcsolódó dokumentumok, nyilatkozatok, döntés-előkészítő javaslatok, elemzések, beszámolók előkészítése;
  • szerződések, belső dokumentumok elkészítése, véleményezése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú jogi, közgazdasági végzettség;
  • minimum 2 év szakmai tapasztalat;
  • aktív és magabiztos szakmai ismeretek;
  • felhasználó szintű informatikai ismeretek;
  • proaktív, konstruktív hozzáállás;
pontosság, kiemelkedő problémamegoldó képesség, valamint diszkréció

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Flottakezelő vagy gépjárműjavító tevékenységet végző társaság működési folyamatainak ismerete.

Amit kínálunk:

Megbízható munkahely, fix alapbér, cafetéria

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria

Munkavégzés helye:

4030 Debrecen

Elektronikusan a „Jelentkezem” gombra kattintva, vagy
4002 Debrecen, Pf: 450
A jelentkezés tartalmazza:
  • Részletes szakmai önéletrajzot,
  • motivációs levelet, bérigény megjelöléssel,
  • iskolai tanfolyami végzettséget igazoló okiratok másolati példányait.