A Roche a világ egyik vezető gyógyszeripari vállalata, amely folyamatosan új megoldásokra törekszik az egészségvédelem számos területén. Több mint száz éve foglalkozunk új, az egészséget szolgáló készítmények és eszközök feltalálásával, kifejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával. Termékeink és szolgáltatásaink a betegségek megelőzéséhez, diagnosztizálásához és gyógyításához járulnak hozzá, így segítve elő egészségünk megőrzését és életminőségünk javulását.

ROCHE (Magyarország) Kft.

Megbízásos Patika- és Orvoslátogató

pozícióra ír ki pályázatot

    Pozíció pontos megnevezése: Megbízásos Patika- és Orvoslátogató

    Tevékenység helye: Dél-Nyugat Magyarország (Baranya, Tolna, Somogy, Zala, Nyugat Bács-Kiskun megye)

    Szervezeti egység: Diagnosztika Divízió, Diabetes Care Üzletág

    Szerződés: Megbízási szerződés

Feladatai:

  • Az üzletág gyógyászati segédeszköz/orvostechnikai termékeinek az adott piaci területen történő ismertetése (diabetológia)
  • Kapcsolatépítés és -fenntartás a célcsoportba tartozó szakorvosokkal, háziorvosokkal és kiemelt patikákkal
  • Promóciós kampányok lebonyolításában való részvétel

Elvárások:

  • Minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (előny: diabetológiai kapcsolatrendszer)
  • Egészségügyi végzettség (egészségügyi főiskola, orvos, biológus, gyógyszerész, vegyész)
  • Területi lakhely előny
  • Kezdeményező- és meggyőző készség
  • Precíz és önálló munkavégzés
  • Elkötelezettség, megbízhatóság
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Célorientáltság
  • „B” kategóriás jogosítvány és saját autó
  • Számítógép felhasználói ismeret
  • Előny: angol nyelvtudás
  • Vállalkozói igazolvány

    Kezdés: 2020. Január

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Teljes munkaidő
  • Vállalkozói, szerződéses

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Somogy megye, Tolna megye, Zala megye