Medior Web tesztelő

DYNTELL Magyarország Kft.

Rugalmas munkavégzési hely - Hajdú-Bihar megye

A Dyntell Software www.dyntell.com debreceni központú szoftverfejlesztő vállalat, amely két évtizedes múlttal fejleszt és vezet be vállalatirányítási (ERP) és üzleti intelligencia (BI) rendszereket Európa számos pontján, az elmúlt 2 évben pedig már az Egyesült Államokban is.

ERP rendszerünk képviseli a magyar “HIGH END” kategóriát, üzleti adatelemző szoftverünk viszont nemzetközi összehasonlításban is megállja a helyét, mert amellett, hogy tudja azt, amit a nagyok, a világon egyedülálló adatmodellel rendelkezik, amely révén nagyon erős az előrejelző analitikában.

Több mint 100 fő dolgozik azon, hogy technológiában és gazdasági szaktudásban megelőzve másokat, szolgáltatásaink valódi, mérhető előnyt jelenthessenek ügyfeleink számára. A következő évek fókusza új szintre emelni ERP üzletágunkat Magyarországon, amelyhez a következő munkakörbe keresünk új kollégát:

RÁD VÁRÓ FELADATOK:

  • Új és meglévő webes alkalmazásaink tesztelése
  • Belső integrált rendszerekhez kapcsolódó alkalmazások tesztelése
  • Automatizált tesztelési forgatókönyvek kidolgozása, implementálása
  • Teszteredmények kiértékelése és tesztelési jegyzőkönyv készítése
  • Hibaelemzés, hibajegykezelés
  • Teszt automatizálási keretrendszerek fejlesztése és karbantartása
  • Csapatok közötti folyamatos kommunikáció

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum 1,5 éves tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Alapszintű programozási ismeretek C#, .Net
  • RestAPI integrációs tesztekben való jártasság
  • Automata teszt keretrendszerek ismerete
  • Agilis módszertanok gyakorlati ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés, csapatjátékos szellem

ELŐNYT JELENT, HA RENDELKEZEL AZ ALÁBBIAKKAL:

  • Felsőfokú informatikai végzettség, vagy annak megfelelő szakmai tapasztalat
  • ISTQB CT FL vagy magasabb szintű vizsga
  • Egyéb tesztelő eszközök ismerete (pl.: Jmeter, Postman, Swagger)
  • CI/CD folyamatok ismerete
  • Verziókövetők ismeret (GIT)
  • Microservice pattern ismerete

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes munkabér
  • Előrelépési lehetőség
  • Inspiráló szakmai légkör, rendszeres belső képzések
  • Családias, emberi vállalati kultúra, pénzügyileg stabil cég
  • Rendkívül innovatív cégvezetés, dinamikusan fejlődő cég
  • Modern irodai környezet Debrecenben a Fórum bevásárlóközpont mellett

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Debrecen vagy TÁVMUNKA

MUNKÁBA ÁLLÁS KEZDETE: azonnal

SZERZŐDÉS TÍPUSA: Határozatlan idejű munkaszerződés