Medior/Senior .Net fejlesztő (NAS)

Tech People Hungary Kft.

Budapest, XIII. kerület

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

MEDIOR/SENIOR .NET FEJLESZTŐ (NAS)

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület (részben home office)

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: alkalmazotti jogviszony

A cégről:

Megbízónk Európa egyik legjelentősebb szoftvercégének tagjaként egy nemzetközi hálózat része. Helyi disztribútorként informatikai megoldásokat nyújtanak az iparág különböző szektorainak banki, biztosítási, távközlési, közigazgatási, energiaszolgáltatási és egészségügyi területein.

Feladatok:

  • Szoftvertervezés, technológiai megoldások kidolgozása (alternatívák elemzése), megvalósítása, tesztelése, üzembe helyezése
  • Új komponensek fejlesztése, tesztelése, dokumentálása
  • Egyedi fejlesztésű szoftverek készítése, fejlesztési feladatok ellátása önállóan és csapatban
  • Együttműködés a fejlesztői csapattal, junior fejlesztők irányítása
  • Új technológiai lehetőségek felismerése, kiértékelése mind gyakorlati alkalmazhatóságuk, mind bevezethetőségük szempontjából

Elvárások:

  • Legalább 3 éves tapasztalat nagyobb .NET alapú projektekben
  • C#, ASP .NET Web Api
  • Szakmai tanulási hajlandóság, új technológiák követése
  • Objektumorientált programozás
  • Csapatmunkában történő hatékony részvétel
  • Clean Code elvek ismerete és alkalmazása
  • SOLID elvek ismerete és alkalmazása
  • Rugalmasság, jó alkalmazkodóképesség a változásokhoz
  • Igény és képesség az önálló munkavégzésre

Előnyt jelent:

  • Egészségügyi vagy folyamat-szervezési/döntéstámogatói projektekben való részvétel
  • Clean Architecture tervezési elvek ismerete
  • Domain-Driven Design (DDD) elvek és tervezési minták ismerete
  • Automatizált tesztelésben szerzett gyakorlat (BDD, GUI testing, load testing)
  • JavaScript, TypeScript gyakorlat
  • React gyakorlat
  • Git gyakorlat
  • Agilis módszertan ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással
  • Lehetőség nagyfokú önállóságra, szakmai kihívások
  • Stabilitás