Medior/Senior JAVA fejlesztő

OTP Mobil Szolgáltató Kft.

Budapest

Az OTP Mobil Kft. Magyarország vezető fintech cége, amely az e-payment megoldások terén vezető szerepet vállaló innovatív, stabil és dinamikusan fejlődő vállalattá nőtte ki magát. Három terméke, a Simple app, a SimpleBusiness és a SimplePay online fizetési rendszer segítségével célunk, hogy egyszerűbbé és jobbá tegyük az elektronikus fizetési folyamatokat.

Simple fejlesztői csapatunkba

munkatársat keresünk

Főbb feladatok, munkák:

A csapatunk részeként napi szintű feladataid közé fog tartozni a fejlesztésekben való részvétel, amely a következő feladatokkal jár:

  • Új funkciók tervezésében, implementálásában való részvétel
  • Szakmai projektirányítás, fejlesztések szakmai felügyelete, támogatása
  • Technikai dokumentáció készítése és aktualizálása
  • Szoftvertesztelési folyamat támogatása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Üzleti döntés-előkészítési folyamatok támogatása
  • Új technológiák kutatásában való közreműködés
  • Projekt/részprojekt végrehajtásához szükséges erőforrások megbecslése
  • Projektkövetés, szükség esetén újratervezés
  • Junior fejlesztők koordinációja, segítése, munkájuk ellenőrzése, konzultáció
  • Code review-k megszervezése és vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Alapvető elvárások

  • 5+ év fejlesztői tapasztalat
  • JAVA 7/8 magabiztos ismerete
  • Spring MVC, Spring Boot magabiztos ismerete
  • SQL magabiztos ismerete
  • Postgres ismeretek
  • Hibernate alapos ismerete
  • GIT ismerete
  • Webservice alapos ismeretek
  • Maven ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • JavaScript, DHTML, Bootstrap, jQuery, Thymeleaf
  • Angular ismerete
  • Jenkins, GitLab CI, LiquiBase, JUnit
  • Graylog, Jboss EAP
  • UML diagramok ismerete
  • Agilis módszertanok ismerete

Ideális jelölt tulajdonságai

  • Érdeklődés új technológiák iránt
  • Kritikus gondolkodás és jó problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség és csapatszellem
  • Igényes, megbízható munkavégzés
  • Precizitás

Amit kínálunk:

Az OTP Mobil csapat tagjaként változatos, színes folyamatokat ismerhetsz meg, számos szolgáltatás integrálásának tervezésében, fejlesztésében és működtetésében lehetsz csapattag. A munkád során olyan komplex megoldásokat készíthetsz, amelyek képesek több százezer user kiszolgálására és számos partner kapcsolattartására. Olyan új technológiákat és megoldásokat használhatsz, mint microservices, konténerizáció, CI&CD folyamatok.
A csapat tagjai nemcsak egymással működnek szorosan együtt, hanem az üzleti területekkel is, így az információk áramlása pontos és gyors.
Az IT csapat nagyfokú önállósággal rendelkezik, így a használt technológiák, fejlesztési irányok, módszertanok a csapat hatáskörébe tartoznak. Lehetőséged lesz összetett komponensek gazdájává és felelősévé válni. A napi munka mellett csatlakozhatsz többféle sport és kikapcsolódási lehetőséghez.

Juttatások

  • Rugalmas munkaidő
  • Támogatott szakmai képzések
  • Egyéb juttatások (cafeteria, egészségbiztosítás)
  • Sportolási lehetőség támogatása
  • Jól megközelíthető munkahely

Várjuk jelentkezésed

Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével, a tárgymezőben meghirdetett pozíció feltüntetésével a várjuk a jelentkezéseket a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Budapest