Medior / Senior C# fejlesztő

Partnercégünk nagysikerű termékéhez és növekvő fejlesztői csapatához keressük új C# fejlesztő munkatársukat. Ha szeretsz alkotni és fontosnak tartod, hogy a munkádnak legyen hozzáadott értéke, kedveled a transzparenciát, a nyitottságot, és részese lennél egy innovatív csapatnak, akkor ez a lehetőség neked szól!

Feladatok

  • Egy dinamikusan fejlődő csapat részeként, meglévő és új termékek backend oldali fejlesztése (.NET Core, C#)
  • A saját termékfejlesztéshez kapcsolódó technikai tervezési feladatok ellátása
  • Együttműködés a frontend és a UI csapattal
  • A felhasználói élmény növelése érdekében új, innovatív ötletek kidolgozása, megvalósítása
  • Mentorálással segíteni a junior kollégák munkáját.

Elvárások

  • Legalább 3 év változatos projektekben szerzett tapasztalat (C#/.NET használatával)
  • Tesztírásban szerzett tapasztalat (pl.: NUnit)
  • Magabiztos angol nyelvtudás, írásban és szóban
  • Lendületes, nyitott, alkotó személyiség
  • Ügyfélorientáltság

Előny

  • Nyitottság mentori szerepkör iránt
  • Relációs adatbázisok ismerete (pl.: SQL)
  • CI/CD technológiák ismerete (Docker, Kubernetes, Jenkins, Travis, GitLab CI, Circle CI)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.