Prefixbox R&D Kft.
Bővülő csapatunkba

Medior .NET fejlesztő

munkatársat keresünk.
Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkező .NET fejlesztő munkatársakat keresünk bővülő backend fejlesztő csapatunkba. Ez a csapat fejleszti a Microsoft Azure alapokon üzemelő SaaS kereső megoldásunk alapvető rendszerfunkcióit, illetve magát a kereső megoldást (prefixbox.com). A DEV csapat jelenleg 12 fejlesztőből áll: ELTE, BME, Debreceni Egyetem és Coodcool-ban tanult csapattársak is vannak.

Főbb feladatok, munkák:

  • Új funkciók/szolgáltatások tervezése illetve fejlesztése egyénileg és csapatban
  • Meglévő funkciók, illetve a kereső szolgáltatás továbbfejlesztése és hibajavítása
  • Éles rendszer továbbfejlesztése, napra készen tartása a legújabb technológiák és felhő alapú megoldások felhasználásával
  • Részvétel az éles rendszer üzemeltetésében és monitorozásában

Az álláshoz tartozó elvárások:

Elsősorban a backend service-ket fogod fejleszteni, de hasznos, ha az ASP.NET Core-ban is van tapasztalatod, hogy E2E megoldást is tudj egyedül készíteni, ha szükséges.
  • .NET/.NET Core, C#, Visual Studio, Git ismerete
  • Entity Framework, MSSQL ismerete
  • SOLID OOP tervezési elvek ismerete
  • ASP.NET Core ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gyors tanulási és fejlődési vágy
  • Gyakorlatias hozzáállás
  • Felhő alapú megoldások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Elastic Search fejlesztésében szerzett gyakorlati tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, bejelentett alkalmazotti bér: megállapodás szerint.
  • Teljesítmény alapú éves bónusz.
  • Fizetés emelés: minden évben.
  • Részvétel elosztott, skálázható, magas rendelkezésre állású rendszer tervezésében és fejlesztésében
  • Legfrissebb technológiák használata
  • Technológiák: Azure, .NET/.NET Core, ASP.NET, Visual Studio, Git, Elastic Search, React, Hadoop/Pig, Kubernetes, Redis, Python
  • Gyors fejlesztési ciklusok, heti 1-2 release
  • Tapasztalt, tehetséges kollégák
  • Támogató és nyitott vezetők és csapattársak
  • Magas fokú transzparencia és rugalmasság a vezetők részéről
  • Céges Laptop vagy Desktop (amelyiket szeretnéd)
  • Házon belüli tréningek
  • Csapatépítő programok (havi rendszerességgel)
  • Nemzetközi munkakörnyezet (ez jelenleg azt jelenti, hogy a fejlesztő csapatban magyarul tud mindenki, de a cégben vannak amerikai és lengyel munkatársak is (marketing, sales), ezért egyes beszélgetések angolul zajlanak, ami mindenkinek jó, mert lehet gyakorolni az angolt napi szinten)
  • Kávé, tea (sör)
  • Hazai és nemzetközi e-kereskedelmi piac ismerete: ha az ügyfél is érdekel, és nem csak a termék

A megszerzett diploma nem elvárás.
Járványhelyet alatt otthonról dolgozik a csapat, de a járványhelyzet után visszatérünk a normál irodai munkavégzésbe.

Vegyél részt az e-kereskedelem hazai és nemzetközi szereplői által használt kereső megoldásunk továbbfejlesztésében illetve új megoldásaink létrehozásában!

A Prefixbox egy e-kereskedelmi kereső szolgáltatás, amely abban segít a felhasználóknak, hogy gyorsan megtalálják egy adott webshopban azt, amire szükségük van. A kereső megoldásaink javítják a vásárlási élményt és hatékonyan növelik az online bevételt.
Folyamatosan azon dolgozunk, hogy miénk legyen a legjobb e-kereskedelmi keresőmegoldás, amelyet világszerte használnak.
Célunk, hogy a Prefixbox csapatát tovább növeljük, amit az is bizonyít, hogy a budapesti központ mellett már Lengyelországban is van irodánk.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

1132 Budapest, Visegrádi utca 31.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek, küldd el nekünk magyar vagy angol nyelvű önéletrajzodat.