Prefixbox R&D kft.
A Prefixbox egy e-kereskedelmi kereső szolgáltatás, amely abban segít a felhasználóknak, hogy gyorsan megtalálják egy adott webshopban azt, amire szükségük van. A kereső megoldásaink javítják a vásárlási élményt és hatékonyan növelik az online bevételt.
Folyamatosan azon dolgozunk, hogy miénk legyen a legjobb e-kereskedelmi keresőmegoldás, amelyet világszerte használnak.
Célunk, hogy a Prefixbox csapatát tovább növeljük, amit az is bizonyít, hogy a budapesti központ mellett már Lengyelországban is van irodánk.
Bővülő csapatunkba

Medior .NET fejlesztő

munkatársat keresünk.

    .NET fejlesztő, .NET developer, .NET software engineer

    Legalább 1 év tapasztalattal rendelkező .NET fejlesztő munkatársat keresünk bővülő fejlesztő csapatunkba.

    Vegyél részt az e-kereskedelem hazai és nemzetközi szereplői által használt kereső megoldásunk továbbfejlesztésében illetve új megoldásaink létrehozásában.

    A megszerzdett diploma nem elvárás.

    Távmunka nem lehetséges.

Feladatok:

    • Meglévő kereső megoldásunk továbbfejlesztése, hibajavítása
    • Új online szolgáltatások tervezése/fejlesztése egyénileg illetve csapatban
    • Az elkészült megoldások skálázása, üzemeltetése Azure környezetben
    • Napi szintű hibajavítás (hetente többször is van release)

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • .NET keretrendszer, C#, Visual Studio, Git ismerete
    • T-SQL, MS SQL ismerete (de ha más adatbázis kezelővel dolgoztál, az is OK)
    • ASP.NET MVC, HTML5, CSS ismerete

    Elsősorban a back-end service-t fogod fejleszteni, de hasznos, ha az ASP.NET MVC-ben is van tapasztalatod, hogy E2E megoldást is tudj egyedül készíteni, ha szükséges.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Gyors tanulási és fejlődési vágy
    • Gyakorlatias hozzáállás

Amit kínálunk:

    - Bejelentett alkalmazotti bér: megállapodás szerint.

    - Részvétel elosztott, magas rendelkezésre állású rendszer tervezésében és fejlesztésében

    - Legfrissebb technológiák használata

    - Céges Laptop vagy Desktop (amelyiket szeretnéd)

    - Házon belüli tréningek

    - Csapatépítő programok (havi rendszerességgel)

    - Nemzetközi munkakörnyezet (ez jelenleg azt jelenti, hogy a fejlesztő csapatban magyarul tud mindenki, de a cégben vannak amerikai és lengyel munkatársak is (marketing, sales), ezért egyes beszélgetések angolul zajlanak, ami mindenkinek jó, mert lehet gyakorolni az angolt napi szinten)

    - Kávé, tea (sör)

    - Hazai és nemzetközi e-kereskedelmi piac ismerete: ha az ügyfél is érdekel, és nem csak a termék!

    Technológiák: Azure, .NET, ASP.NET, Visual Studio, Git, Elastic Search, React, Hadoop/Pig, Kubernetes, Redis, Python

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Magyar - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1132 Budapest, Visegrádi utca 31.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Önéletrajz