CMO24 Zrt.

A CMO24 Zrt magyar és nemzetközi piac számára biztosít magas minőségű, felhő alapú rendszert. Modern technológiákat alkalmazva, .NET és Azure környezetben fejlesztve készítünk világszínvonalú megoldásokat.

Medior .NET backend fejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

    - Szoftver fejlesztési és dokumentálási feladatok elvégzése

    - Szakmai követelmények alapján minőségbiztosítási tevékenységek elvégzése

    - Részvétel a fejlesztési folyamatokban agilis módszertanok szerint

    - Napi tevékenységből eredő ad-hoc problémák elhárítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - 2-3 év .NET fejlesztői munkatapasztalat

    - GIT verziókezelő ismerete

    - Szakmai angol dokumentáció megértése

    - Absztrakt gondolkodás, rendszerszemlélet

    - Tanulási hajlandóság, önfejlesztés igénye

    - Rugalmas hozzáállás, nyitottság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - 1-3 fős fejlesztői csoport koordinálásaban szerzett tapasztalat

    - Microservices architektúra ismerete

    - .NET Core, Microsoft Azure ismeretek

    - Agilis szoftverfejlesztési elvek ismerete, gyakorlati tapasztalat

    - Visual Studio mélyreható ismerete

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1064 Budapest, Rózsa utca 57.

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

A "Jelentkezem" gomba kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!