• Tudod, hogy mi a switch és a router közötti különbség és melyik miként működik, mégsem akarod minden nap újra meg újra konfigurálni őket?
  • Nem kevered össze a bemeneti és a kimeneti perifériát?
  • Tudod, hogy mire használnak egy tűzfalat és képes vagy a zavartalan üzemeltetéshez szükséges hálózati és tűzfal beállításokat meghatározni?
  • Nyílt, problémamegoldó személyiségnek tartod magad egyúttal kihívásnak érzed, ha összetett hálózati rendszerekben gondolkodhatsz?

Ha IGEN, akkor gyere hozzánk dolgozni és mutasd meg, hogy TE ebben jó Vagy !

A magas szintű professzionális segítségnyújtó (assistance) szolgáltatásokat biztosító, Generali cégcsoporthoz tartozó, 5 x Business Superbrands díjas Europ Assistance Magyarország Kft. Informatikai osztálya az alábbi munkakörbe keres:

Medior IT infrastruktúra támogató

munkatársat

Lehetséges feladatok:

  • IT projektek megvalósításában való részvétel, IT infrastuktúra szakmai felügyelete
    • Komplex rendszerterv készítés és szakmai kontroll
    • Meghatározó infrastruktúra beszállítókkal való együttműködés
    • IT infrastruktúrális változáskezelés szakmai támogatása
  • IT biztonsági feladatok végrehajtásának koordinálása, felügyelete (incidensek-, problémák kezelése)
  • WIKI alapú dokumentációs és tudásbázis rendszer bővítése
  • Microsoft ActiveDirectory alapú irodai infrastruktúra üzemeltetésénék irányítása
    • ActiveDirectory
    • Fájlszerver, Exchange levelező szerver, Terminál szerverek kezelése
    • Szerver és munkaállomás menedzsment, életciklus követés (WSUS, OPSI)
    • Vékonykliens menedzsment
  • MS SQL és Oracle adatbázisok alapszintű felügyelete
  • A cég informatikai/telekommunikációs hálózatainak felügyelete és a változtatások szakmai támogatása
  • HA virtualizációs és támogató rendszerek működtetése, proaktív felügyelete
    • VMWare virtualizáció (storage alapokon)
    • Montirozó rendszer (Nagios)
    • Központi eseménynapló elemzés
    • Hibakeresés és megelőzés/elhárítás
    • Mentések szakmai kontrollja (BackupExec)

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányű végzettség és legalább 3 év szakmai tapasztalat Microsoft szerver és VMWare virtualizációs infrastruktúra környezetben (szakmai gyakorlat alatt megszerzett érdemi tapasztalat is elfogadott) + networking + LINUX ismeretek
  • Szerver és hálózat (= infrastruktúra) üzemeltetésében szerzett megbízható ismeretek
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Talpraesett, konstruktív személyiség
  • Precíz, pontos és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó és együttműködési készség

Tapasztalati előny:

  • Microsoft (MCSA-MCSE) – Active Directory, Exchange, MSSQL
  • Debian/CentOS Linux (RHCA-RHCE)
  • Oracle adatbázis
  • VMWare HA megoldások
  • Storage technológia ismeretek (DAS)

A közös munkához a Europ Assistance Magyarország az alábbiakat biztosítja:

  • Aktív, támogató munkaközösség, multinacionális megbízható háttér
  • Teljesen megújult, modern, világos, munkavállaló-barát irodai környezet
  • Stabil munkaviszony, hosszú távú munkalehetőség
  • Egyedülálló szakmai fejlődési lehetőség (pl.: továbbképzések, tréningek)
  • Rugalmas munkarend, rendszeres home office lehetőség (céges notebook, mobiltelefon)
  • Teljesítményértékelési bónuszrendszer és béren kívüli juttatások
  • Rövidlejáratú, kamatmentes munkahelyi kölcsön lehetősége
  • Hazautazási támogatás
  • Belső ajánlás díjazás fejében
  • Céges rendezvények (születésnapi-, karácsonyi-, csapatépítő összejövetelek; stb.)
  • Egészségmegőrző szolgáltatások:
    • Céges konditerem szabad használata
    • Rendszeres gyümölcsnap
    • Céges,egészségügyi alapellátásokra vonatkozó magánbiztosítás
    • All You Can Move rekreációs kártya igénybevételének lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető
  • Információbiztonság

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, egészségpénztár, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

Budapest 1132, Váci út 36-38.

A fentiek alapján, ha úgy gondolod szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, kíváncsian várjuk a szakmai pályázatodat a fizetési igényed megjelölésével magyar és angol nyelven a "Jelentkezem" gombra kattintva.