Informatikai szoftverfejlesztő cég

medior IT elemző-tervező/ IT rendszerszervező

munkatársat keres!

Az InnovITech Kft. az informatikai szoftverfejlesztési piac egyik dinamikusan növekvő szereplőjeként fiatalos, innovatív csapatába medior IT elemző-tervező/ IT rendszerszervező szerepkörbe munkatársat keres a következő feladatok ellátására:

  • Üzleti, funkcionális és technikai követelmények elemzése. Megrendelővel való kapcsolattartás, igények feltárása.
  • Funkcionális modellezés (funkcionális használati eset modell, felületterv, funkcionális entitásmodell, funkcionális működési modell) és technikai modellezés (architektúra modell, fizikai adatmodell, interfészspecifikációk, telepítési modell)
  • Tesztelési modell specifikálása: Tesztelési terv, tesztesetek specifikálása.
  • Telepítési és üzemeltetési kézikönyvek specifikálása.
  • Felhasználói kézikönyv specifikálása.
  • Tervellenőrzés - tervezési rétegek közötti konzisztencia vizsgálat

Célterületek szerint az új kollégák a következő témájú projektekbe kerülnek bevonásra:

  • Banki és biztosítói fejlesztések
  • Kutatásfejlesztés: Forráskód struktúra elemezéssel kapcsolatos automatikus anomália felismerés; Molekuláris biológiai, orvosi, bioinformatikai kutatások; Új generációs pénzügyi szolgáltatások kialakítása.

Elvárások:

  • 2+ év elemző-tervezői, rendszerszervezői tapasztalat a következő feladatok ellátásban:
    • + Tervezési tapasztalat 1.- Üzleti, funkcionális és technikai követelmények elemzése.
    • + Tervezési tapasztalat 2.- Funkcionális specifikáció - funkcionális használati eset modellezés, felülettervezés, funkcionális entitásmodell specifikálása, funkcionális működési modell specifikálása.
    • + Tervezési tapasztalat 3.- Technikai modellezés - Architektúra modellezés, fizikai adatmodellezés, interfészspecifikációk, telepítési modell készítése.
  • Programozási tapasztalat 1+ év
  • UML ismeretek
  • Informatikai vagy/és mérnöki vagy/és matematikusi vagy/és fizikusi diploma (min. BSc).
  • Jó elemző és problémamegoldó készségek
  • Új technológiák iránti fogékonyság
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Kreatív feladatok
  • Kutatásfejlesztési projektekben való részvétel
  • Fiatalos csapat
  • Technológiai fejlődési lehetőség
  • Könnyen megközelíthető munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Év végi jutalmazás
  • All you can move kártya támogatás

Előny:

  • MSc diploma
  • Enterprise Architect használati gyakorlat
  • Pénzügyi projektekben való részvétel

Bérezés:

    600E Bruttó

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Rendszertervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1037 Budapest Montevideo utca 7.