Partnerünk rövid idő alatt nemzetközi elismerést vívott ki, és az egyik legnagyobb magyarországi business intelligence vállalkozássá nőtte ki magát.
A Big Data technológia robbanásszerű fejlődésére és alkalmazására a cég időben és jól reagált – innovatív megoldásaikkal és nyitott üzleti filozófiájukkal világszinten is egyedi portfóliót alakítottak ki.
Van már meglévő tapasztalatod nagy adatbázisok fejlesztésében, karbantartásában?
Szeretnél egy igazán lendületes csapat tagja lenni?
Szívesen elmélyednél jobban ezen a területen, de jelenleg nincs rá lehetőséged?
- Jelentkezz most!

Medior BI Developer

pozícióba!

Feladataid lesznek:

  • Adattárház / üzleti intelligencia rendszerek támogatása és karbantartása
  • A meglévő jelentések karbantartása üzleti specifikációk alapján
  • Napi kapcsolattartás az ETL Monitoring csapatokkal
  • Együttműködés az offshore infrastruktúra-támogató csoportokkal
  • Ad-hoc adatok és kiadványvizsgálatok elkészítésében részvétel
  • Adatbázis-teljesítményoptimalizálás

ELVÁRÁSOK:

  • Fontos és elengedhetetlen 2-3 év tapasztalat SQL fejlesztésben
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Erős középszintű angol nyelvtudás

Előny, ha rendelkezel:

  • Üzleti folyamatok ismeretével
  • BI fejlesztésben szerzett tapasztalattal
  • Az adattárház és az ETL fogalmak ismeretével
  • Cognos, Tableau, Informatica, Talend, Toad for Oracle ismeretekkel

Amit a cég kínál:

  • Náluk fejlesztheted a szakmai és személyes képességeidet, amelyet a cég folyamatosan támogat képzésekkel és konferenciákkal
  • Angol nyelvi képzést
  • Perspektívát, karrierlehetőséget
  • Piacképes jövedelmet
  • Home office lehetőséget, hetente egy alkalommal
  • Nívós, ergonomikus irodakörnyezet design és kikapcsolódásra szolgáló elemekkel
  • Fiatalos, közvetlen fejlesztő csapat tagja lehetsz
  • Teljesen modernizált, XIII. kerületben lévő irodaházban, maximálisan jó tömegközlekedéssel
  • Az év során folyamatos csapatépítő programokat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Érdekel a lehetőség, de nem vagy biztos benne, hogy kellő tapasztalattal rendelkezel a pozíció betöltéséhez, további információra lenne szükséged, keress fel e-mailben és megbeszéljük:

Csiszár Judit
IT Hr Tanácsadó