Medical representative - orvoslátogató

  • A Beauty Med Group a legnagyobb európai cégcsoport, melynek több, mint 10 év tapasztalata van a legmagasabb színvonalú esztétikai és orvosi berendezések forgalmazásában. Irodáink Csehországtól kezdve Szlovákián, Magyarországon, Románián át egészen Bulgáriáig több száz vezető dermatológiai klinikával, orvosokkal, palsztikai sebészekkel működik együtt. Exkluzív forgalmazói vagyunk lézeres berendezéseknek, alakformáló és bőr fiatalító készülékeknek, melyek a szektor top márkái közé tartoznak. Az orvosi szektornak ez a szelete jelenleg a leggyorsabban fejlődő ágazat világszerte.Különösen közeli kapcsolatot ápolunk ügyfeleinkkel, üzleti konzultációkkal segítjük őket, képzéseket szervezünk, innovatív berendezésekkel ismertetjük meg őket beautymed.hu Büszkék vagyunk jól szervezett és kreatív csapattagjainkra és szakembereinkre.Gyors növekedésünk eredményeként keresünk most pozitív szemléletű, mosolygós kollégát "Medical Representative" pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

Napi találkozók szervezése dermatológusokkal, plasztikai sebészekkel, stomatológusokkal, klinika tulajondonosokkal
Cégünk orvosi berendezéseinek ismertetése
Ügyfelekkel üzletfejlesztési tanácsadás szervezése, sikerességük támogatása
Részvétel hazai illetve nemzetközi kongresszusokon, előadásokon, konferenciákon
Üzleti ebédek, vacsorák szervezése, és azokon részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

Minimum 1 év tapasztalat hasonló munkakörben
Tapasztalat és meglévő kapcsolat orvosokkal
Jó kommunikációs képesség és magabiztosság
Angol nyelv használata (társalgási szint)
legalább 2 éves B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

Karrierszerzési lehetőség egy növekvő multinacionális cégnél
Kiváló munkafeltételek és munkakörnyezet egy budai irodában
Rendkívül motiváló fizetési rendszer
Professzionális tréningek európai központjainkban és azokon túl
Céges autó, laptop, telefon

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Key Account Manager
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1118 Budapest, Dayka tér 3.

Angol önéletrajz + fotó