Csatlakozzon Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cégéhez, a Richter Gedeon Nyrt. csapatához!
A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Az 1000 főt meghaladó kutató-fejlesztő bázisával a közép-kelet-európai térség egyik legjelentősebb kutatási központja. A Richter legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.
A Richter Gedeon

Medical information specialist

munkakörbe keres kollégát

Főbb feladatok:

  • Szakemberektől/ laikusoktól érkező, a cég termékeivel kapcsolatos orvosi kérdések feldolgozása, megválaszolása, szükség esetén eszkalálása, illetve e folyamat koordinálása;
  • termékekkel kapcsolatos kérdés/válasz dokumentumok összeállításában, valamint fenntartásában való aktív részvétel;
  • cégen belüli tudományos termékkommunikációban való részvétel;
  • adatbázis kezelés;
  • kapcsolattartás társosztályokkal (elsősorban a gyógyszerbiztonsági és a minőségirányítási osztály);
  • SOP és munkautasítások készítésében való részvétel,
  • munkakörrel kapcsolatos jogszabályok naprakész ismerete.

Elvárások:

  • Egyetemen vagy főiskolán szerzett természettudományos végzettség;
  • egészségügyi diploma vagy kiegészítő egészségügyi végzettség előnyt jelent;
  • angol nyelven való magabiztos kommunikáció szóban és írásban egyaránt (minimum középfokú angol nyelvvizsga);
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, MS Sharepoint);
  • jó szóbeli és írásbeli előadókészség magyar és angol nyelven;
  • jó kapcsolatteremtő készség, pontosság, megbízhatóság.

Előnyt jelent:

  • Gyógyszeripari multinacionális cégnél szerzett tapasztalat;
  • orvosi terminológia ismerete, illetve gyógyszerhatástani alapismeretek

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munka;
  • folyamatos fejlődési lehetőség;
  • innovatív, ugyanakkor stabil munkahely;
  • egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektívái.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Gyógyszerész
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy jelentkezése során fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát és motivációs levelét szíveskedjék csatolni.