BECK AND PARTNERS Kft.
Tervezgetni és vásárolni mindenki szeret. Amennyiben ezt képes vagy professzionálisan végezni a média világában, akkor érdemes tovább olvasnod!
Ha ismered a médiatervező szoftvereket és szeretnél egy folyamatosan fejlődő agilis csapat tagja lenni, akkor az alábbi pozíció csak Rád vár:

Médiatervező és vásárló

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfelek média stratégiájának kidolgozása és médiatervek készítése
  • Taktikai médiatervezés (offline, online, integrált)
  • Csapatmunka account managereinkkel, az ügyfelek kéréseinek jobb kiszolgálása céljából
  • Média kampányok teljes körű managementje, médiavásárlás, nyomon-követés
  • Médiakampányok eredményeit, hatékonyságát összefoglaló prezentációk, elemzések, analitikák és dokumentációk készítése
  • Részvétel prezentációkon magyar és angol nyelven egyaránt
  • Kapcsolattartás a kreatív ügynökségekkel és a média partnerekkel
  • Média tendereken való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Több éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben (média ügynökség, digitális ügynökség)
  • Analitikus szemlélet
  • Médiatervező szoftvereket ismerete(TGI, Nielsen/Arianna, Kantarmedia, Gemius)
  • Haladó szintű ismeretek MS Excel és PowerPoint felületen
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Önálló, felelősségteljes munkastílus
  • Jó kommunikációs képesség (ügyes prezentációs készség)
  • Széleskörű médiapiaci ismeret
  • Komplex feladatok megoldására való képesség
  • min. 2 év szakmai tapasztalat és médiában szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munka vár stabil, folyamatosan fejlődő, jelenleg 15 fős agilis csapat tagjaként
  • Igényes budapesti munkakörnyezetben töltheted idődet
  • Szerteágazó ügyfélportfolión dolgozhatsz
  • Versenyképes jövedelmet egyéb juttatásokkal
  • Továbblépési lehetőség
  • Támogató vezetők segítik munkádat
  • Jelenlegi helyzetben 100% Home Office - utána heti 1 nap
  • Amennyiben jelentkezel az állásra, első interjúdat online tudjuk biztosítani

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Közgazdász vagy kommunikációs diploma
  • Szakmai angol nyelvismeret

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Médiatervező, Tanácsadó

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva adhatod le jelentkezésed önéletrajz(fizetési igény megjelölésével) csatolásával: