Keressük munkatársunkat :

Média felületek értékesítésére

    Rendelkezel értékesítési tapasztalattal, esetleg mindezt média területen is használtad már? Akkor Téged várunk a csapatunkba! Olyan értékesítőre van szükségünk, aki szeret és tud önállóan dolgozni. Kihívást jelent számára az új ügyfelek megkeresése, de a meglévő partnereket is tökéletesen kezeli. Amit várunk Tőled:

  • Teljesítmény és feladat orientáltság
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Önálló munkavégzés
  • Családias munkahely szeretete
  • Sikerorientáltság

  • A munkához versenyképes jövedelmet, biztos hátteret, jól eladható folyamatosan fejlődő portfóliót és termékeket, szakmai fejlődést, szakmai rendezvényeken való részvételt és kiemelkedő szakmai hátteret biztosítunk.

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább 3 éves értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Prezentáció készítési és prezentációs gyakorlat
  • Nyitott gondolkodás és igény az önálló munkavégzésre
  • MS Office programok gyakorlati használata

FELADATOK:

  • Online, social és mobil felületek értékesítése
  • Magyarország legnagyobb EDM adatbázisainak megismertetése leendő ügyfeleinkkel
  • In és Outdoor megoldások képviselete jelenlegi és leendő partnereink felé
  • Komplex digitális megoldásaink értékesítés

ELŐNYÖK:

  • Online médiaértékesítési tapasztalat
  • Média területen szerzett ügyfélkapcsolat

AZ IDEÁLIS JELÖLT:

  • Szeret eladni, jól kommunikál, megoldó típus, önállóan dolgozik, követi digitális piac trendjeit.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Online értékesítés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes önéletrajzokat várunk a "Jelentkezem" gombra kattintva.