Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
BELVÁROSI MÉDIA EYE KFT.

Média értékesítő

munkakörbe.

    A Belvárosi Média Eye közterületi nagyméretű médiákkal (pl. reklámhálók, LED felületek, tetőreklámok) foglalkozik. A cég a területén a legdinamikusabban fejlődött az elmúlt 8 évben, a piac vezetői közé nőtte ki magát. Olyan sales-es kollégát keresünk, aki képes a hazai multik és nagyvállalatok marketingvezetőivel kapcsolatot ki- és felépíteni, illetve jó pozíciót ér el az őket kiszolgáló ügynökségek tervezőinél. Éretten gondolkodik, de dinamikus, be tud illeszkedni egy profi sales csapatba, őszinte partner.
    Az ideális jelölt már értékesített (esetleg médiát ennek az ügyfélkörnek) és sikeres volt ebben.
    Talán jobb légkörben szeretnél dolgozni, talán több elismerést szeretnél a sikeres munkádért, ezért várunk, hogy találkozz velünk és ismerjük meg egymást.

feladatok:

  • reklámfelületek értékesítése
  • személyes tárgyalások szervezése és lebonyolítása
  • új ügyfelek felkutatása, illetve személyes megkeresése
  • ügynökségi tervezőkkel történő kapcsolattartás
  • ajánlatok készítése, küldése, nyomon követése
  • kapcsolattartás a Belvárosi Média Eye partnereivel
  • partnerkezelés, problémamegoldás

elvárások:

  • legalább középfokú végzettségű (felsőfokú végzettség előny)
  • értékesítési tapasztalat
  • nagyfokú precíz, pontos, gyors munkavégzés
  • erős felhasználói szintű számítástechnikai készségek táblázatkezelés, szövegszerkesztés terén (Word, Excel, Power Point)
  • szorgalom, önállóság
  • kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem (fix havi fizetés + jutalék)
  • hosszú távú munka
  • dinamikus, fiatalos csapat
  • folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
  • sportolási lehetőség az irodaház épületén belül

    Munkaviszony időtartama
    Határozatlan idejű

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezési határidő:

2017. 10. 20.

Jelentkezni lehet fizetési igény megjelöléssel a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: BELVÁROSI MÉDIA EYE Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Média értékesítő
  • Rövid pozíció név: Média értékesítő
  • Hirdető cég: BELVÁROSI MÉDIA EYE Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: reklámfelületek értékesítése személyes tárgyalások szervezése és lebonyolítása új ügyfelek felkutatása, illetve személyes megkeresése ügynökségi tervezőkkel történő kapcsolattartás ajánlatok készítése, küldése, nyomon követése kapcsolattartás a Belvárosi Média Eye partnereivel partnerkezelés, problémamegoldás
  • Elvárások: legalább középfokú végzettségű (felsőfokú végzettség előny) értékesítési tapasztalat nagyfokú precíz, pontos, gyors munkavégzés erős felhasználói szintű számítástechnikai készségek táblázatkezelés, szövegszerkesztés terén (Word, Excel, Power Point) szorgalom, önállóság kiváló kommunikációs képesség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-12