Érdekel a digitális marketing világa?
Jó analitikus készségeid vannak?
Megtapasztalnád, hogy milyen sokat tanulhatsz egy nemzetközi médiaügynökségnél?

AKKOR ITT A HELYED!

A Publicis Groupe magyarországi leányvállalata bővíti csapatát, ezért

Media Data Analyst munkatársat keresünk

budapesti modern irodánkba.
Hiszünk abban, hogy motivált munkatársakkal nagyszerű dolgokat lehet véghez vinni.

Miért jó nálunk dolgozni?

    • felelősségteljes munka vár stabil nemzetközi cégnél, egy agilis csapat tagjaként
    • igényes budapesti munkakörnyezetben töltheted idődet
    • szerteágazó ügyfélportfolión dolgozhatsz
    • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszonyban foglalkoztatunk
    • versenyképes jövedelmet nyújtunk, egyéb juttatásokkal
    • kiszámítható munkabeosztásod lesz
    • továbblépési lehetőséget biztosítunk
    • támogató vezetők segítik munkádat

Feladataid lesznek:

    • média kampányokkal összefüggő adatelemzés, statisztikák készítése, ezekből való következtetések levonása
    • média kampány optimalizálásban való segítés
    • adatbázis kezelés, adat riportok/platformok kialakítása és azok karbantartása
    • Ökonometriai elemzések készítése
    • Time-Series Forecasting, Causal Inference, Customer/User Segmentation

Te vagy a mi jelöltünk, ha:

    • legalább 3-4 éves szakmai tapasztalatod van hasonló munkakörben
    • gazdasági vagy statisztikus, vagy matematikus diplomád van
    • rutinos vagy az adatelemzésben, adatbázis kezelésben egyaránt
    • média-, piackutatás, fogyasztói szokások területen is szereztél elemzői munkatapasztalatot
    • magabiztos vagy adatbázisprogramozás tekintetében - Python, R, SQL
    • Google Analytics/Google Ads gyakorlott felhasználói színtű ismereted, s a Power BI-ban való jártasságod egyaránt van
    • felsőfokon tudsz angolul
    • alapos, precíz munkastílus jellemez
    • előny: Bayesian statisztikai ismeretek, Ökonometriai ismeretek (lineáris regresszió, ANOVA), Cloud tapasztalat, Adobe Analytics, Advanced Excel ismeret

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.