Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Magyarország egyik vezető médiaügynöksége munkatársat keres budapesti irodájába

média asszisztens

munkakörbe.

    A média asszisztens türelemmel és lelkesen tanul, hogy néhány hónapon belül hozzáértéssel, önállóan tudja kezelni a rábízott médiakampányok megvalósítását, a tervezők és médiapartnerek napi szintű kéréseit és problémáit együttműködve tapasztaltabb kollégákkal.

Az ideális jelölt:

  • Felsőfokú marketing végzettséggel rendelkezik
  • felsőfokon beszél angolul
  • Precíz és pontos
  • Képes önállóan és egyszerre csapatban dolgozni
  • Munkaszervezésben rutinos
  • Szereti a számok világát, reál beállítottságú
  • Konstruktív és őszinte
  • Határozott, talpraesett

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest,VI. kerület, Dózsa György út 84/a

Fényképes önéletrajzod küldd a Jelentkezem gombra kattintva!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: OMG Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Média asszisztens
  • Hirdető cég: OMG Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: VI. kerület
  • Feladatok: A média asszisztens türelemmel és lelkesen tanul, hogy néhány hónapon belül hozzáértéssel, önállóan tudja kezelni a rábízott médiakampányok megvalósítását, a tervezők és médiapartnerek napi szintű kéréseit és problémáit együttműködve tapasztaltabb kollégákkal.
  • Elvárások: Felsőfokú marketing végzettséggel rendelkezik felsőfokon beszél angolul Precíz és pontos Képes önállóan és egyszerre csapatban dolgozni Munkaszervezésben rutinos Szereti a számok világát, reál beállítottságú Konstruktív és őszinte Határozott, talpraesett
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-09-14