Média asszisztens

Rólunk:

    Egy magyar hátterű, több éve a piacon tevékenykedő, gyorsan fejlődő reklámügynökség média divíziója vagyunk. Kihívásokkal teli médiakampányaink mellett már csak a csapatunk összetartása, humora jobb. Fiatalos környezet, inspiratív közeg, menő iroda jellemez minket, illetve néha van pár vendég kutyánk vagy médiacápánk :) Már csak asszisztensünk nincs, aki precízen segíti mindennapi munkánkat, Vele lenne teljes a csapat!

Feladatok:

    Médiatervezőm-vásárló csapat mindennapi munkájának támogatása
    • médiakampányok igazoló dokumentumainak ellenőrzése,
    • médiakampányok sajtó megjelenésit igazoló támpéldányok ellenőrzése és iktatása,
    • médiakampányok online megjelenéseit igazoló online nézőképek (prinscreenek) elkészítése és iktatása
    • médiakampányokhoz tartozó médiahirdetési számlák ellenőrzése és iktatása, pénzügyi osztállyal való együttműködés a feldolgozásban.

Elvárások:

    Nem várunk el előzetes szakmai tapasztalatot, pályakezdők jelentkezését is várjuk, mert örömmel megosztjuk veled a tudásunkat. Számunkra fontosabb, hogy az alábbiakkal rendelkezz:
    • precizitás
    • gyors munkavégzés
    • rugalmas munkavégzési stílus, szeresd a pörgést és a minden napi kihívásokat
    • talpraesett személyiség
    • csapatszellem
    • nem ismersz lehetetlent

Amivel azonban rendelkezned kell:

    • erős számítógépes ismeretek (MS Excel és PowerPoint)

Amit ajánlunk:

    • felelősségteljes, önálló munka
    • családbarát munkakörnyezet, kiváló csapat
    • versenyképes fizetés
    • és egyéb juttatások: 13 havi fizetés; AYCM Sportpass; BKV bérlet; Céges telefon

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.