WHC Diák Iskolaszövetkezet

Várod már a nyarat? Szeretnél minél több időt a barátaiddal tölteni és mellette pénzt keresni? Gyertek, dolgozzatok együtt és szerezzetek rengeteg szuper élményt!

Medenceőr /Csúszda indító (ZC-3321)

Feladatok:

  • A medencében és a medence környékén tartózkodók felügyelete, a házirend és alapvető viselkedési normák betartásának felügyelete lesz a feladatod.
  • A csúszdák mellett (az indítási ér érkezési pontoknál) Neked kell figyelned, hogy mindenki rendeltetésszerűen és balesetmentesen használja a pályákat.

  • Betöltött 18. életév
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felelősségteljes gondolkodás
  • Megbízható személyiség

Amit kínálunk:

  • Fiatal és lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem (megbízhatóság után növekszik)
  • Szuper hangulat
  • Meglepetések (programok, fagyi, ajándékok)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Cegléd

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.

Egyéb információ:

Dolgozz a barátaiddal, legyen buli a munka!