A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Mechatronikus szerelő - 53228

3652530315

Főbb feladatok, munkák:

  • Szállítórendszerek; üvegmosó-, tisztító és szárító gépek; keverő tartályok; vizsgálóberendezések; selejtező rendszerek moduljainak mechanikus összeszerelése, valamint ezen modulok elektromos szerelési munkálatainak elvégzése
  • Gyártott és vásárolt alkatrészek összeszerelése rajzok, leírások alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mechatronikai,; alapvető elektromos ismeretekkel rendelkező gépszere-lő, autószerelő, karosszéria lakatos; alapvető mechanikai ismeretekkel rendelkező autóvillamossági vagy egyéb releváns szakmunkás végzett-ség (technikus végzettség előnyt jelent)
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Műszaki rajz olvasási képesség
  • Csapatszellem
  • Pontosság, precizitás, jó problémamegoldó készség
  • Hajlandóság Németországban való munkavégzésre az első néhány hó-napban, a megfelelő tudásszerzés és a munkafolyamatok magas szintű elsajátítása érdekében
  • Angol vagy német nyelvtudás előny, de nem elvárás.

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő multinacionális környezet
  • Részvétel egy új gyártóüzem beindításában
  • Külföldi betanulás, munkavégzés lehetősége
  • Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag

Megbízó profilja:

  • Készen állsz a karriered építésére?
  • Kézműves kisvállalkozásból vált a világpiac vezetőjévé – ez a partnerünk sikertörténete dióhéjban.
  • A nagy eszmékkel bíró kis vállalatot a bajor szellemiséggel rendelkező iparos hamar nemzetközi vállalattá emelte. A partnerünk napjainkra öt gyáregységet épített fel Németországban és további 50 szervezetet működtet világszerte: Addisz-Abebától egészen Zágrábig elégítik ki az igényeket.
  • Ez a globális hálózat rengeteg lehetőséget kínál a munkaerőpiacon a legkülönbözőbb karrierutak számára – miért ne lehetne tehát a te karriered is?
  • A partnerünk jelenleg több, mint 16,000 embert alkalmaz világszerte, amely 16,000 különböző élettörténetet jelent, és mindneki a saját tehetségével járul hozzá a vállalat sikeréhez.
  • A partnerünk 2018 folyamán új telephelyet épít Debrecenben, 500 új munkahelyet teremtve ezzel.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Operátor

Munkavégzés helye:

Debrecen

Érdeklődni lehet: 3652530315

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773 | Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatala Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857