INSERTUS HR Kft.

Mechatronikus karbantartó

Főbb feladatok, munkák:

  • Mechanikus, pneumatikus, elektromos alkatrészek beépítése, javítása, karbantartása
  • Gépi funkciók, paraméterek beállítása
  • Gépek, berendezések átállítása, esetleges fejlesztése, bővítése
  • Robotkarbantartás, hiba okok felderítése, analizálása, felügyelet, fejlesztés, programozás
  • Termelés folyamatosságának a biztosítása
  • Üzemi eszközök karbantartásának, beosztásának tervezése, felügyelete, megvalósítása
  • Dokumentációkezelés, rendszerdokumentációk kezelése és létrehozása
  • Szakmai támogatás berendezések beüzemelésénél és javításánál.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakmunkás végzettség
  • Felhasználói és programozói számítógépes ismeretek, minimum felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Vezetői engedély
  • Siemens PLC tapasztalat
  • angol nyelvtudás előny
  • Rugalmas, határozott, magabiztos személyiség
  • Precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, alkalmazkodó készség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8500 Pápa, Juhar utca

Fényképes önéletrajz küldésével.