Mechatronikai technikus/műszerész (Sopron)

    Szeretnél egy családias hangulatú, de nemzetközi hátérrel rendelkező csapat tagja lenni? Szeretnél termékeink közvetlen közelében dolgozni, részt venni a gyártási, csomagolási vagy a raktározási folyamatokban? Ha úgy érzed, készen állsz felelősségteljes munkát végezni egy izgalmas, innovatív környezetben, ahol értékelik az ötleteidet és lehetőséget biztosítanak a személyes fejlődésedhez, akkor köztünk a helyed!

FŐBB FELADATOK

  • A gyártóberendezések működésének biztosítása
  • A gépek meghibásodásainak elhárítása, hibakeresés, probléma analízis
  • A normál üzemviteltől való eltereltérések észlelése és azonnali javító intézkedések megtétele
  • A tervezett karbantartási feladatok végrehajtása (alkatrészek, ellenőrzések, beállítások, kenések) a heti tervnek megfelelően, felmerülő problémák jelzése és megelőzése
  • Közreműködés a nagyjavítások előkészítésében és végrehajtásában

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI

  • Szakképzettség: szakirányú középfokú képzettség (mechatronikai, műszerész és vagy technikus)
  • Képzettség szintje: középfokú végzettség (szakmunkásképző iskola / szakközépiskola)
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Egyéb: Microsoft Office alkalmazások

MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT

  • PLC ismeretek
  • Elektronikai szakirányú végzettség
  • SAP ismeret
  • Szakmai tapasztalat

AMIT AJÁNLUNK

  • Családias hangulatú, stabil háttér
  • Több mint száz éves múlttal rendelkező sörgyári környezet
  • Jó csapat és szakértő kollégák
  • Fejlődési lehetőség
  • Izgalmas, innovatív portfólió
  • Változatos béren felüli juttatások: Vállalati Gondoskodás Program, Egészségbiztosítás

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Sopron