Pest megyei higiéniai termékeket előállító piacvezető multinacionális vállalatunk részére keresünk jelentkezőket az alábbi pozícióba:

Mechanikus Technikus

Amiért megéri választani minket:

  • 100%- ban bejelentett, hosszú távú munkalehetőség a cég saját állományában,
  • Kiemelkedő belépési bérezés, ami rövid időn belül emelkedik,
  • 13. havi fizetés,
  • Havi túlóra kifizetés,
  • Cafetéria évi 240.000 Ft
  • Céges busz szinte egész pest megyéből,
  • Munkába járás támogatás,
  • Ingyenes szálláslehetőség,

Feladatok:

  • Automatizált gyártósori gépek, felügyelete, karbantartása,
  • Gyártás alatt felmerülő meghibásodások feltárása, elhárítása, dokumentálása,
  • Átállásokban való közreműködés,
  • Legyártott termékek ellenőrzésé,

Elvárások:

  • Műszaki, logikai érzék, affinitás,
  • Alapfokú számítógépes ismeret (Word, Excel),
  • Több műszakos munkarendben való munkavégzés,

Előnyt jelent:

  • Műszaki végzettség,
  • Karbantartói tapasztalat,
  • Autószerelői affinitás,

Munkavégzés helye:

  • Budapest keleti agglomerációja,

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Pest megye

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!

+36 30 195 4487

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató, melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció, valamint a bankkártyás fizetéssel összefüggő adattovábbítás adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.