MSK HUNGARY BT.
A német tulajdonú MSK Hungary a nemzetközi csomagolási technológia és robotika úttörője. Több mint 350 főt foglalkoztató nyírbátori gyáregységünk egyik jelenleg nyitott pozíciója:
Mechanikus szerelő
Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

Feladatok:

    • Mechanikus, pneumatikus, elektromos alkatrészek összeszerelése, gépi funkciók, paraméterek, mozgóalkatrészek beállítása.
    • Gépegységek mechanikus moduljainak (vezérlés és hajtás) összeszerelése.
    • Munkautasítás, rajz alapján elektromos termékek, elektromechanikus eszközök összeszerelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakirányú végzettség (géplakatos, mezőgazdasági gépszerelő, mechatronikus)
    • A szakmához kapcsolódó szabványok, biztonságtechnikai előírások ismerete
    • Legalább 1-3 év releváns tapasztalat
    • Gyártó- vagy termelő cégnél szerzett szerelési tapasztalat előnyt jelent
    • Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre
    • Jó kézügyesség, önálló munkavégzés
    • Képesség a megfelelő munkahelyi légkör és a csapatmunka kialakítására
    • Azonosulás a vállalat céljaival
    • Pontosság, rendszerezettség
    • Együttműködési képesség.

Amit kínálunk:

    • Teljesítményorientált bérezés, teljesítmény bónuszok.
    • Támogatott egészséges étkezés, családi rendezvények, a munkáltató által támogatott pihenési és sportolási lehetőség a helyi wellness és gyógyfürdőben.
    • Útiköltség hozzájárulás, biztosított munkaruha.
    • Stabil vállalat, stabil munkahely.
    • Fiatalos légkör a tapasztalat megbecsülésével.
    • Korszerű géppark és munkaeszközök

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

4300 Nyírbátor, MSK tér 1.