Flabeg Kft.

Mechanikus karbantartó

Hirdetés szövege:

    Autóipari beszállítóként, professzionális üveg- és tükör megmunkálással foglalkozunk, Magyarországon egyedülállóként.

    Világhírű autómárkák – Audi, BMW, Bentley, Ferrari, Mercedes, McLaren, Porsche, Volkswagen – speciális belső- és külső visszapillantó tükreit, tükröződésmentes műszerfal üvegeit, vetített műszerfal és holttér figyelő rendszereit gyártjuk.

    Munkájával hozzájárulhat a világmárkák tökéletességének megalkotásához.

    Főbb feladatok:

    • Gyártóberendezések, napi termeléshez szükséges eszközök műszaki állapotának megfelelő szinten tartása
    • Karbantartási tervek végrehajtása és dokumentálása
    • Üzemzavarok elhárítása, hibakeresés és a gyártóberendezés meghibásodások elhárítása
    • Gyártóberendezések, eszközök telepítésében, üzembe helyezésében való részvétel
    • Karbantartási dokumentációk vezetése, alkalmazása

    Elvárások:

    • Szakirányú (géplakatos) középfokú végzettség
    • Tervrajzok olvasási és értelmezési képessége
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Outlook, Word, Excel)
    • Több műszakos munkarend vállalása

    Amit kínálunk:

    • stabil munkahely
    • Cafeteria
    • bónusz
    • bejárás támogatás
    • dolgozói kedvezmények (strand, uszoda, színház, sport)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

4700 Mátészalka, Ipari út 28.

Egyéb juttatások:

cafeteria