A Győri Ipari Parkban található Busch-Hungária Kft. Magyarország egyik legnagyobb vasöntödéje, Európa
több járműgyártó vállalatának elismert partnere, a németországi BPW csoport tagja. Hosszú távú munkavégzésre munkatársat keres a következő pozícióban:

MECHANIKUS KARBANTARTÓ

Munkaköri feladatok:

  • A Busch-Hungária Kft. területén lévő gépek, berendezések, kiszolgáló egységek és eszközök rendelkezésre állásának biztosítása mechanikus javítási feladatok végrehajtásával.

Szakmai Elvárások:

  • Géplakatos végzettség,
  • Hidraulika, pneumatika ismeretek,
  • Hibakeresési gyakorlat,
  • Minimum 3 éves tapasztalat gyártó berendezések karbantartásában.

Kompetencia elvárások

  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Megbízhatóság; precizitás; terhelhetőség.

Munkarend:

  • Többműszakos, 12 órás, megszakítás nélküli

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem-, ösztönző- és juttatási rendszer,
  • Biztos, stabil munkahelyi háttér,
  • Fejlődő vállalat és vállalati környezet, folyamatos beruházások,
  • Bővülő dinamikus karbantartói csapat,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség és képzések,
  • Munkásszállón történő elhelyezés, vagy a bejárás támogatása (Győrön kívülről)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Lakatos, Géplakatos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr

Jelentkezését várjuk: Busch-Hungária Kft., 9027 Győr, Martin u. 1, vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.