Antolin Hungary Kft.
  • Az Antolin Hungary Kft. interiors autóipari beszállító, a spanyol Grupo Antolin konszern tagja, világszerte 25 ország, 166 gyárában több, mint 28.000 munkavállalót foglalkoztat.
    Az Antolin Hungary Kft. 220 főt foglalkoztat és autókárpit termékeket (szőnyeg, csomagtartó- és tetőkárpit burkolati elemeket) gyárt.
  • Mechanikus karbantartó

    Főbb feladatok, munkák:

      • A termelés folyamatosságának biztosítása; gépek, berendezések hibajavítása
      • Részvétel gépek, berendezések telepítésében, kiépítésében.
      • Gépkomponensek felújítása, tesztelése
      • Berendezések megbízhatóságának fejlesztése
      • Az elvégzett munkák dokumentálása és nyilvántartása
      • Előírt rendszeres, megelőző karbantartási feladatok elvégzése
      • Elektromos karbantartó kollégák támogatása, közös munkavégzés
      • Biztonságos munkavégzés, munkabiztonsági szabályok betartása
      • Szerszám cserefolyamatok végrehajtása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Középfokú szakirányú végzettség (géplakatos, mechatronikai technikus, szerszámkészítő végzettség)
      • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
      • Hidraulikus / pneumatikus rendszerek szerelésében szerzett releváns tudás
      • Műszaki rajzolvasási gyakorlat, alkatrészismeret
      • Önállóság, megbízhatóság, precizitás, stressz tűrés
      • Új ismeretek iránti fogékonyság, problémamegoldó képesség
      • Targonca/személyemelő/darukezelői jogosítvány előny.

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Karbantartó, Szervizes
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    6034 Helvécia, Gazdasági dűlő 45.

    Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a „jelentkezem“ gombra kattintva.