Japán multinacionális vállalatcsoport tagjaként, Tokodon működő üzemünkben, elektroacél lemezből előállított villamos motor részegységek gyártásával foglalkozunk. Munkatársat keresünk az alábbi munkakörre:

MECHANIKUS KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ

Feladatok:

  • Nehézipari környezetben, nehézipari gépek (nyomásos alumínium öntőgép, gyorsprések, álló és forgórész hegesztőgépek, egyedi és automata hornyológépek) javítását és karbantartását végző mechanikus csoport szakmai irányítása,
  • Napi kapcsolattartás termelő üzemekkel, a rendelkezésre álló mechanikus javító és karbantartó kapacitás optimális beosztása figyelembe véve a beérkezett azonnali igényeket és az előre tervezett munkákat,
  • Mechanikus karbantartók szakmai támogatása, hidraulikus rendszereknél hibakeresés, hibadiagnosztikában segítségnyújtás,
  • Beszámolók, összegzések, javaslatok készítése,
  • Nagy javítások, esetlegesen gépmozgatások koordinálása

Elvárások:

  • Gépész-, vagy karbantartó mérnök diploma, erős műszaki beállítottság,
  • Alapos hidraulikus és mechanikus rendszer-, alkatrész- és rajzismeret,
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív 3D tervezői (Pro-e/Creo) és 2D tervezői (AutoCAD) ismeretek,
  • Minimum társalgási szintű angol vagy német nyelvismeret,
  • Hidraulikus alkatrész és rendszerismeret,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Cafatéira,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Gyártás, Termelés vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)
  • Német (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

TOKOD

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát a betölteni kívánt munkakör megjelölésével juttassa el az alábbi elérhetőségek egyikére: Kienle + Spiess Hungary Kft. 2531 Tokod, Kossuth Lajos út 130