Mechanikai tervezőmérnök gyakornok

Bruttó 2 000 Ft/óra

OnE Job Iskolaszövetkezet

2060 Bicske, Kossuth utca 59.

Vincotech egy stabil, megbízható partner a félvezető alapú teljesítmény modulok fejlesztésében és gyártásában – ipari hajtás, megújuló energia és áramellátó alkalmazásokhoz -, mércét állítva mind a standard, mind az alkalmazás-specifikus megoldások területén. A Mitsubishi Electric  Corporation önállóan működő leányvállalataként, világszerte több mint 800 munkavállalót foglalkoztatva szállít gyors, rugalmas és vevő-központú megoldásokat, szolgáltatásokat és támogatást, hogy valóra váltsa vevői ötleteit.

Főbb feladatok, munkák:

  • Elektronikai terméket gyártó szerszámok, adapterek, kaliberek és gyártásközi készülékek tervezése, fejlesztése;
  • Komplett CAD dokumentáció készítése: 3D összeállítások, 2D rajzok, alkatrészlisták, összeszerelési és mérési utasítások stb.;
  • Új vagy módosított eszközok implementációja előtt funkcionális tesztek és bemérések koordinálása, támogatása;
  • Komplex tervezés esetén megvalósíthatósági tanulmány, vagy végeselem szimuláció elvégzése;
  • Megtervezett eszközökre és alkatrészekre árajánlat kérés, beszerzési igény leadása (SAP rendszerben) és szoros együttműködés a belső szerszámműhellyel vagy külső megmunkáló cégekkel;
  • Komplex eszköz, vagy összeállítás esetén összeszerelés elvégzése;
  • Tervezői csapatmunka, együttműködés az érintett társosztályokkal és gyártással.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnök hallgatói jogviszony;
  • Heti min. 3 munkanap vállalással;
  • Ismeretek megmunkálási technológiák területén;
  • Szerszámtervezői tapasztalat előny;
  • CAD tervezői tapasztalat (Solid Edge ismerete előny);
  • Precizitás, önálló munkavégzés, határozottság és kreativitás;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Vállalatirányítási rendszer ismerete és középfokú angol nyelvtudás előny.

Amit kínálunk:

  • Aktív betanítási folyamat, fejlődési lehetőség
  • Betanulási idő után Home Office lehetőség
  • Valós szakmai gyakorlat, hosszútávú munka- és karrierlehetőség
  • Utazási költségtérítés
  • 2 szintes konditerem személyi edzővel, gyógytornásszal

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.