A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeinket a világ minden táján használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A berendezéseket Budapesten fejlesztjük és gyártjuk, ahol saját szakembergárdánk felügyeli a termék teljes életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig.
Az alábbi munkakörben keresünk új munkatársat:

Mechanikai műszerész

Főbb feladatok:

  • Egyedi és kis sorozatú gyártások során mechanikai, precíziós mechanikai és optikai elemek, részegységek összeszerelése PTC CreoView program segítségével
  • Fejlesztési fázisban lévő részegységek, készülékek szerelési folyamata során átalakítások, konstrukciós módosítások elvégzése
  • Komplett berendezések végszerelése
  • Fejlesztési folyamatok támogatása a prototípus gyártások során

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség (mechanikai műszerész, mechatronikai technikus) – pályakezdők jelentkezését is várjuk, vagy szakirányú végzettség nélkül hasonló területen szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (műszaki rajzok számítógépen történő megnyitása)
  • Pontos, megbízható, felelősségteljes személyiség
  • Szereléshez szükséges szerszámok, mérőeszközök ismerete

Előnyök:

  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • PTC CreoView program használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások
  • Szakmai előrelépési lehetőség
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet XI. kerületben
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Céges rendezvények, csapatépítő programok
  • Cég által támogatott sportolási lehetőség
  • Egy műszakos munkarend (hétfő-péntek: 7:00-15:45, szombat-vasárnap: pihenőnap)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Operátor
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes önéletrajzát a megpályázott munkakör megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.