Mechanikai gépbeállító, karbantartó

Kollégát keresünk nagy múltú, higiéniai ter­mékeket gyártó partnerünk számára szálláslehetőséggel vagy munkába járás támogatással!

AJÁNLATUNK:

  • modern, biztonságos munkakörnyezet
  • hosszú távú munkahely és előlépési lehetőség
  • fiatal, céltudatos csapat, jó szakemberek
  • 13. havi munkabér
  • Karácsonyi csomag
  • Cafeteria
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Munkába járás támogatása VAGY céges szálláslehetőség
  • Versenyképes fizetés + műszakpótlék
  • Folyamatos egészségügyi ellátás

Jelentkezz, ha:

  • Mechanikai/ karbantartói/ autószerelői/ gépészeti vagy műszaki irányú tapasztalatod, végzettséged van
  • 2 vagy 3 műszakos munkarendet vállalni tudod
  • Office programokat (Microsoft Excel, Word) alapszinten használod

Feladataid lesznek:

  • Automatizált gyártósoraink megfelelő működésének biztosítása,
  • A gyártás során felmerülő mechanikus hibák feltárása, elhárítása és dokumentálása
  • Tervezett átállások, karbantartások elvégzése, gépegységek cseréje és alapanyag ellátásban való közreműködés
  • Műszakban történő események nyomon követése, dokumentálása
  • Legyártott termékek ellenőrzése

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérem, küldje el önéletrajzát.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Gépszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Csömör