MDM és Skype üzemeltető

Feladatok:

  • Az IT infrastruktúra fejlesztése és karbantartása meghatározott rendelkezésre állás biztosítása a rendszerekre vállalt SLA – k betartásával
  • Redundancia biztosítása az üzemeltetett/karbantartott rendszereken
  • Frissítések, bővítések új megoldások üzembe helyezése
  • A Bank Mobile Device Management és biztonsági infrastruktúrájának üzemeltetése és fejlesztése
  • Incidensek kezelése megállapodott szolgáltatási szinteken
  • Külső partnerekkel kapcsolattartás

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Társalgási szintű angol nyelvtudással bír
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalattal rendelkezik Mobile Device Management megoldások és Skype üzemeltetése, támogatása terén
  • B kategóriás jogosítvány
  • Vállalati folyamatok alapszintű ismerete
  • Stratégiai és elemző képesség
  • Kommunikációs és együttműködési készség
  • Problémamegoldó képesség
  • Kezdeményező készség

Előnyt jelent:

  • ITIL alapok megléte
  • MDM (MobileIron) üzemeltetéssel, új funckciók bevezetésével szerzett tapasztalat
  • Érvényes MobileIron vizsga
  • Banki rendszerek körül szerzett üzemeltetési tapasztalat
  • Üzemeltetési ismeret (operációs rendszerek és/vagy szerver oldali alkalmazások)
  • Microsoft szerver és desktop üzemeltetési ismeretek
  • DR és BCP felelős tapasztalat MobileIron rendszernél

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1023. Budapest Lajos utca 23-31.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.